Magazin

Kanser Tedavisi Gören Özkan Uğur Yakında Sahnelere Geri Dönecek

Bir süredir kanser tedavisi gören MFÖ grubunun üyesi Özkan Uğur yakın zamanda tekrardan sahnelerde yer alacağını açıkladı.

MFÖ grubunun üyesi, birçok dizi ve filmde yer alan başarılı sanatçı Özkan Uğur geçtiğimiz Nisan Ayı’nda 3. kez kansere yakalandığını açıklamıştı. Tedavi süreci ile birlikte sahnelere ara veren Uğur’dan açıklama geldi. Tedavi süreci ile ilgili bilgileri sosyal medya hesabından paylaşan Özkan Uğur sahneye çıkmasından herhangi bir engelin kalmadığını açıkladı

”Ağustos Ayı içinde İstanbul’da Başlıyoruz İnşallah”

Instagram hesabından yaptığı açıklamada immünoterapi tedavisinin olumlu sonuç verdiğini ve tedavi sürecinin devam ettiğini belirten Özkan Uğur sahneye çıkmasında bir engel kalmadığını, Ağustos Ayı içinde İstanbul’da tekrardan sahnelerde yer alacağının müjdesini verdi. Özkan Uğur paylaşımında: ”İmmünoterapi Tedavisi sonuçlarım olumlu yönde seyrediyor. Tedavim süresince sahneye çıkmama engel kalmadı şükürler olsun. MFÖ olarak, konserlerimize Ağustos ayı içinde İstanbul’da başlıyoruz inşallah… Dualarınız ve iyi dileklerinize çok teşekkür ederim. Yakında buluşmak üzere. Herkese hayırlı bayramlar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Özkan Uğur (@ozkanugur)’in paylaştığı bir gönderi

”Abilerin Abisi.. Sen En Güzeline Layıksın”

Özkan Uğur’un paylaşımı kısa süre içinde takipçilerinden ve ünlü isimlerden destek mesajları aldı. Yorum yapanlar arasında Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Emre Kınay, Can Yılmaz, Suzan Kardeş, Ceylan Ertem, Yonca Lodi, Ezgi Mola, Yonca Evcimik, Melek Baykal, Behzat Uygur, Demet Evgar, Ata Demirer, Cem Yılmaz gibi ünlü isimler de yer aldı. Özkan Uğur ile birlikte birçok film projesinde yer alan Cem Yılmaz ”Abilerin abisi.. Sen en güzeline layıksın” yorumunda bulundu.

Başa dön tuşu