Magazin

Survivor Yasin Elendi Mi? Merakla Beklenen Karar Açıklandı!

Survivor yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Yeni bölümün hemen başında dün akşam yapılan acil durum konseyinin ilk görüntüleri ekranlara taşındı. Yeni bölümde açıklama yapan Acun Ilıcalı’nın Yasin Obuz’un Hikmet’e karşı davranışlarının kabul edilemez olduğunu söyledi.

Survivor Yasin’in önce sözlü sonrasında ise fiziksel olarak Hikmet’e karşı saldırdığını söyleyen Acun Ilıcalı, kavga görüntüleri sansürsüz şekilde Exxen’de bile verilmediğini aktardı. Tüm gün boyunca herkes Yasin Hikmet kavgası Exxen sansürsüz izle gibi aramalar yapsa da kavga görüntülerinin çok şiddet içermesi nedeniyle yayın yapılamadı. Kavga görüntüleri yayınlanmadığı gibi Survivor Yasin Elendi mi konusu bugünün gündemi oldu.

Survivor Yasin Elendi

Survivor Yasin Elendi Mi?

Acun Ilıcalı tarafından yapılan son dakika açıklaması sonrasında Survivor Yasin için kesin karar verildi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamasında ” Teknik ekip tam mikrofonları sökmek için hazırlanırken siz de kamplarınıza gitmek için hazırlanırken hiç tahmin etmediğimiz, ummadığımız bir şekilde bir olay yaşandı. Arkadaşlar zaman zaman size kızıyorum. Bu hoşlandığım bir şey değil. Abi kardeş ilişkisi içinde olduk. Sinirlendiğim zamanlar oluyor. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki aramızdaki ilişki benim baskımla değil. Çok sıradışı olaylarda müdahale etmek durumunda kalıyorum. Seyircilerimiz görmüyor belki ama sizinle vakit geçirmekten hoşlanan birisiyim. Çoğunuzu evimde misafir etmiş birisiyim. Yasin konseyin bitmesinden sonra ekibin bir kısmı konseyi terk ettikten sonra yerinden kalkıp, Hikmet’in yanına gidip, önce kötü söz söyleyip sonra da bir saldırı hareketine girişti. Benim açıkçası gördüğüm bunlar.” dedi.

Diskalifiye Kararı Yerine Ceza Geldi!

Acun Ilıcalı herkese söz verdikten sonra kesin kararı açıkladı. Yasin ile başlamak istiyorum. Yasin senin gösterdiğin sebeplerin bizim tarafımızda hiçbir karşılığı yok. Senin sebeplerin, 15’er yarışmacının hepsinin Survivor’da yaşadığı sebepler.  Senin sebep dediğin şeyi 3 yarışmacı çevirsem hepsi daha fazlasını yaşamıştır. Özel bir şey yaşamadın. Farklı bir şey yaşamadın. Bu lafları kendince değişik bir yerden anlayıp konsey sonrası Hikmet’e saldırdın. Saldırı da 15 dakika olduğuna göre anlık bir durum da söz konusu değil. Seninki apaçık olaydan 15 dakika sonrasında, Hikmet’e gidip saldırman. Olayı böyle değerlendirdiğimiz zaman yarışmacı kaybetmek istemiyorum. Diskalifiye etmemek için bütün şartları zorlarım. Ne kadar zorlarımın limiti de senin bulunduğun yer.

Bir yarışmacı ne yaparsa eleriz diyoruz ya tam onun çizgisindesin. Önümüzde alternatif olarak seni diskalifiye etmek duruyor. Kendi aramızda yaklaşık 1 saat konuştuk. sürgün adasından gelmenin senin en zayıf noktanda olduğunu düşünmemize rağmen bu yaptığın hareketin Survivor ile hiç bağdaşmayan bir durum. Ancak senin sürdün adasından gelmenden dolayı diskalifiye edilmemen, ancak Survivor tarihinde en yüksek cezalarından birisi görmen bize şu andaki seçenek olarak görünüyor. Bundan sonrasında aynı şekilde devam edersen mutlaka eleyeceğiz. Kaldığında da çok uzun süre ödüllerle buluşamayacaksın.  6 ödülden mahrum kalacaksın. Kaldırabilir misin bilmiyorum. İyi düşün. Ayrılmak istiyorsan da saygım sonsuz.

Bu açıklamalar ile kesin kararını açıklayan Acun Ilıcalı Yasin’in elenmediğini söyledi.

Bu karar ile birlikte Yasin’in yarışmadan elenmediği kesinleşmiş oldu. Tüm gün boyu merak edilen Survivor Yasin Elendi mi sorusu yeni bölümün yayınlanması ile yanıtını buldu.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile kararı Yasin’e verdi. Hikmet için ise saldırıya maruz kalmasına rağmen yaptığı davranışlar nedeniyle ceza verilmesine karar verildi. Hikmet de ceza aldı. Hikmet 2 ödül oyunundan yararlanamayacak.

Yaşanan olaylar anbean resmi Twitter hesabından yayınlandı.

Başa dön tuşu