Şirket Haberleri

Kiler Gayrimenkul’den Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusu

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (KLGYO) tarafından yapılan açıklamada şirket sermayesinin artması sonrası pay sahiplerine sunulan ve satılmayan payların satışa çıkarılacağı belirtildi.

Kiler Gayrimenkul Payları 15 Gün Satışta Kaldı

7 Şubat 2021 ile 21 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılan 15 günlük süreli alımlar sonrası şirketin satılmayan 14.024.363,844 TL nominal değerli paylar için satış sürecine gideceği belirtildi. Kalan paylar, 23 Şubat ve 24 Şubat tarihleri arasında 2 gün boyunca Borsa İstanbul A.Ş. birincil piyasada satılacak. Bu satışlarda ise Tacirler Yatırım Menkul Değerler Anonim Şirket aracı kurum olacak.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, “Kalan paylar, 23.02.2022 ve 24.02.2022 tarihleri arasında 2 iş günü süreyle Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla Borsa İstanbul A.Ş Birincil Piyasada, 1,00 TL nominal değerden az olmamak üzere Birincil Piyasada oluşacak fiyattan satışa sunulacaktır. Sermaye artırımına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulunca onaylanmış olan izahname ortaklığımızın www.kilergyo.com ve halka arzda satışa aracılık edecek Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin www.tacirler.com.tr adresli internet siteleri ile Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)’nda (www.kap.org.tr) yayımlanmıştır.” denildi.

 

Başa dön tuşu