Hisse Önerileri

ORCAY ve KLKIM Hisseleri %9,99 Değer Kaybetti

Haftanın son gününde Borsa İstanbul’da işlem gören hisseler için hareketli geçiyor. Günlük işlemler sonrasında en çok kaybeden hisselerde ORCAY ve KLKIM hisseleri ön plana çıktı.

ORCAY ve KLKIM Hisseleri %10 Değer Kaybetti

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yaşadığı düşüş ile birlikte 16,37’den işlem görmeye başladı. Orçay Ortaköy Çay Sanayi Ve Ticaret A.Ş. hisseleri ise yüzde 9,96’lık düşüş sonrası 30,46 seviyelerinde işlem görmeye başladı.

KLKIM Hisseleri
ORCAY hisseleri

İşte Günün En Çok Düşen Hisseleri

SembolSonFark %FarkAlışG. YüksekG. DüşükAdetHacim
ORCAY ORCAY ORTAKOY CAY SANAYI30,460%-9,99-3,380,00031,92030,4604.841.228148.618.311
KLKIM KALEKIM KIMYEVI MADDELER16,370%-9,96-1,810,00018,64016,37010.014.516167.461.337
SANEL SANEL MUHENDISLIK10,500%-5,91-0,660,00012,00010,500338.2383.849.330
EUHOL EURO YATIRIM HOLDING2,880%-5,88-0,180,0003,0602,880288.682870.292
SONME SONMEZ FILAMENT44,260%-5,79-2,7244,22046,32044,00080.1483.596.337
KSTUR KUSTUR KUSADASI TURIZM255,300%-5,72-15,500,000270,000255,300635166.658
AVOD A.V.O.D GIDA VE TARIM3,990%-5,45-0,233,9804,2203,8405.038.57120.192.169
PKART PLASTIKKART16,780%-5,04-0,8916,77018,15016,6701.152.79520.358.440
ISDMR ISKENDERUN DEMIR CELIK22,300%-4,78-1,1222,30022,60021,9006.148.092136.888.939
KERVN KERVANSARAY YAT. HOLDING0,680%-4,23-0,030,0000,7000,680346.531239.317

Başa dön tuşu