Magazin

Lara Di Lara; “Ölmekten korkmuyorum üretememekten korkuyorum” 

Çekimleri sevilen caz kulübü touché’de fiziki mesafe önlemleri ile gerçekleştirilen, Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu Zorlu PSM Youtube kanalının en yeni dijital serisi “Bir Masada Oturduk” yeni bölümünde Türkçe alternatif müziğin büyülü sesi Lara Di Lara’yı ağırladı.

 

“Beni en çok besleyen şey üretmek”

 

Yeni bölümünde Gülinler’in konuğu olan Lara Di Lara, hem pandemi sürecinin kendisi için nasıl bir deneyim olduğunu hem de pandemide hayata geçirdiği yeni projelerini anlattı.

 

En son canlı konserini Ekim ayında gerçekleştirdiğini anlatan Lara Di Lara; “Pandemi süreci içerisinde konser vermek çok farklı bir deneyimdi. Herkes birbirinden çok uzak, maskeli. Alkışlıyorlar ama beğendiler mi beğenmediler mi, mimiklerini yüzlerini görememek sahnedeyken çok tuhaf hissettiriyor.” sözleriyle ifade etti. 

 

Pandemi sürecinde üretmeye hiç ara vermeden devam eden ve çok yakında sevilen rapçi Kamufle ile çıkaracakları yeni projelerinden de bahseden Di Lara, kendisini en çok besleyen şeyin üretmek olduğunun altını çizerken “ölmekten korkmuyorum ama bir gün üretemeyecek olduğumu düşünmek beni oldukça korkutuyor.” sözleriyle üretimin kendi hayatındaki önemini vurguladı.

Başa dön tuşu