Halka Arz

LDR Turizm Lider Filo Halka Arzına Nasıl Başvurabilirim?

LDR Turizm A.Ş. (Lider Filo) Tera Yatırım öncülüğünde 29-30 Mart tarihlerinde (Salı-Çarşamba) BİAŞ Birincil Piyasa’da 18.65 TL sabit fiyatla talep toplayacak. Bu halka arzın talep toplama sürecinde en çok dikkate dilmesi gereken nokta ise başvuru saatlerinin sınırlandırılmış olması.

LDR Turizm Halka Arzına Saat Kaçta Başvurmalıyım?

LDR Turizm halka arzına Salı veya Çarşamba günleri 10.30-13.00 saatleri arasında tüm banka ve aracı kurumlardan talepte bulunabilirsiniz.

Başvuru İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

Halka arza katılmak isteyen yatırımcılar izahnamede belirtilen saat aralığında (10.30-13.00) banka veya aracı kurumlarından normal hisse alır gibi ”LIDER” veya ”LIDER.HE” işlem koduyla taleplerini oluşturabilirler. Yatırımcılar Nakit, T1 veya T2 bakiye ile talepte bulunabilir. Fiyat Tipi/Emir Tipi : Limit, Limit Fiyatlı veya Normal ; Süre/Geçerlilik : İptale Kadar Geçerli olarak seçilmelidir.

Kendime Ait Kaç Hesaptan Başvurabilirim?

Bir yatırımcı kendi adına(TC’sine) kayıtlı sadece 1 hesaptan başvuru yapabilir. Aksi takdirde başvurusu mükerrer (tekrarlanan) talep olarak değerlendirilir ve sadece 1 başvurusu geçerli sayılır.

Halka Arz Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Tamamı eşit dağıtım bir arz olduğu için talep toplama işlemleri son günü olan Çarşamba saat 18.30 civarında hesaplara pay dağıtımı ve para iadeleri yapılmaya başlanır. Resmi sonuçların da dağıtımın ardından ilk iş günü yani Perşembe günü açıklanması bekleniyor.

@Halka Arz Analiz Telegram Takip Et

@Halka Arz Analiz Twitter Takip Et

Başa dön tuşu