Spor

Lucas Leiva transferi ertelenebilir

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın her konuda anlaştığı ve yarın imzaya beklenen oyuncu Lucas Leiva’ya Jurgen Klopp engeli çıktı.Takımda çok sakat oyuncunun bulunması nedeni ile Klopp ay sonuna kadar Leiva’nın takımda kalmasını isityor.Yarın imzaya beklenen Lucas Leiva transferi ilerki bir tarihe ertlenebilir.

 

Liverpool’a yakınlığı ile bilinen LiverpoolEcho yazarı Michael Pearce,Brezilya oyuncu Lucas Leiva’nın takımdaki belirsizliğinin transfer sezonunun sonuna kadar koruyacağını yazdı.

 

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Galatasaray’ın her konuda anlaştığı Brezilyalı oyuncu Lucas Leiva transferinde sadece ödeme konusunda görüşmeler devam ederken Galatasaray’ın önüne Jurgen Klopp engeli çıktı.

 

Liverpool’un savunma hattında Mamadou Sakho, Joe Gomez ve Joel Matip gibi isimlerin sakatlığının bulunmasından dolayı Jurgen Klopp Lucas Leiva transferine pek sıcak bakmıyor.Alman Hoca Jurgen Klopp’un savunma hattındaki sakatlıklar canını sıkarken Bundesliga’nın başlaması 10 gün kaldığı için Lucas Leiva transferine sıcak bakmıyor.

 

Ancak takımda sürekli oynama isteği bulunmayan Brezilayalı oyuncu Lucas Leiva’nın gecikmeli olsada Galatasaray’a gideceği açıklandı.

 

29 yaşındaki Lucas Leiva’nın savunma hattındaki sakat isimlerin oyuna tekrar dönmesi ile Galatasaray’a geleceği, bu süreninde ağustos ayının sonlarını bulabileceği açıklandı.

Başa dön tuşu