DünyaKripto Paralar

Melania Trump Yeni NFT Koleksiyonunu Duyurdu

NFT alanına iddialı bir giriş yapan ancak beklentilerini tam olarak karşılayamayan Melania Trump, yeni bir NFT projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Eski First Lady, POTUS TRUMP NFT adını verdiği koleksiyonu Pazartesi günü itibariyle piyasaya sürecek. Eşinin başkanlığını, Rushmore Dağı ziyaretini ve Beyaz Saray’daki Noel gibi “ikonik anları” anlatacak olan yeni POTUS TRUMP NFT serisinde, 10 farklı orijinal sanat eseri yer alıyor.

Melania Trump Alıcılara Sürpriz Yapacak

Konuyla ilgili açıklamalarında NFT’leri satın alanlara özel bir sürpriz yapacağını da belirten Trump, “Her bir NFT’nin çizimi ancak satın alındıktan sonra ortaya çıkacak. Bu nedenle koleksiyoncular bir sürprizin tadını da çıkaracak. Ulusumuzun tarihindeki önemli anları tanıtmaktan onur duyuyorum”. dedi.

İlk NFT girişiminde beklentileri net olarak karşılamayan Melania, bu girişimden dolayı biraz üzülmüştü.  “The Head of State Collection” serisini ihaleye çıkaran First Lady , NFT tekliflerini SOL olarak kabul etti. 1800 SOL başlangıç fiyatının üzerinde 5 teklif alan Trump, toplamda 163 bin 800 dolar değerinde SOL teklifi almıştı. Satış sürecinin nasıl gerçekleştiği tam olarak bilinmediği gibi düşük değer nedeniyle NFT’nin ünlü isim tarafından arka kapılardan alındığı da öne sürüldü.

Başa dön tuşu