Siyaset

MHP’nin sevilen milletvekili Erhan Usta, Bafra’ya geliyor

BAFRA MHP ERHAN USTA’YI AĞIRLIYOR

MHP Bafra ilçe Başkanı Abdurrahman Çamaş MHP Samsun Milletvekili ve Grup Başkanvekili Erhan Usta’nın Bafra programı hakkında açıklamalarda bulundu. MHP Bafra ilçe Başkanı Abdurrahman Çamaş yaptığı yazılı açıklamada şu bilgileri verdi.

Ülkemiz Anayasa değişikliği konusunda bir referandum süreci yaşamaktadır. Biz öncelikle Genel Başkanımız Devler Bahçeli’nin ifade ettiği gibi “ Milletimiz hangi kararı verirse versin kararını saygın buluyoruz. Evet ya da Hayır demek bir vicdan sesidir. Evet ya da hayır diyen her vatandaşımızın kararı bizim için saygındır. Milletimiz bu süreçte kesinlikle kutuplaşmamalı. Herkes buna dikkat etmelidir” Biz genel başkanımızın bu açıklaması doğrultusunda hareket ediyoruz. Tüm parti mensuplarımızın ve milletimizin birlik ve beraberliğini her şeyden daha çok önemsiyoruz. Bu nedenle yaşadığımız referandum sürecinin kutuplaşmalara neden olmadan tamamlanmasını temenni ediyoruz.  Dava arkadaşlarımızdan bu konuda ki duyarlılıkları olmalarını ve duyarlılıklarını devam ettirmelerini rica ediyoruz.

MHP Bafra ilçe Başkanı Abdurrahman Çamaş açıklamalarını şöyle tamamladı: 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği hakkında Samsun milletvekilimiz ve grup başkanvekilimiz saat 13.30’da Baframızı ziyaret edecektir. Bu kapsamda saat: 19.00’da ise Bafra belediyesi kışlık kültür merkezinde hemşerilerimize bir konferans verecektir.  Tüm hemşerilerimizi ve Parti mensuplarımızı bu bilgilendirme konferansına davet ediyoruz.  Hemşerilerimizin ve parti mensuplarımızın katılımlarından onur duyarız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu