Kripto Paralar

Mustafa Elitaş’tan Binance’ye Teşekkür

Türkiye’de önümüzdeki günlerde yapılacak kripto varlık düzenlemeleri ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda sektörün önde gelen kuruluşlarıyla ve kişilerle görüşmeler yapılırken yeni toplantılardan birisi AK Parti Grup Başkanvekili ve MYK Üyesi Mustafa Elitaş ile Binance Türkiye temsilcileri arasında yapıldı.

Binance Açıklama Yapmıştı

Toplantı sonrasında resmi hesapları üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Binance TR açıklamasında şöyle demişti;

Değerli Kullanıcılarımız,

Bugün, Binance TR ekibi olarak, AK Parti Grup Başkan Vekili Sn. Mustafa Elitaş ve değerli çalışma arkadaşlarıyla kripto varlıklara ilişkin olası düzenleme çalışmalarına katkı sunmak ve bu konuda her türlü desteğe hazır olduğumuzu bildirmek amacıyla bir araya geldik. Görüşmede, olası düzenleme hakkında dünyadan en iyi uygulama örneklerine dayanan düzenleme önerilerimizi sunma ve bunları istişare etme fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Bizleri kabul eden Sn. Mustafa Elitaş ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunar; kripto varlıklara ilişkin düzenlemenin, ekosistemi büyütmesi ve güçlendirmesini temenni eder ve bu konuda üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazır olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla, Binance TR İletişim Ekibi

Mustafa Elitaş’tan Teşekkür

Yapılan bu açıklamalar sonrasında sosyal medya hesabından Mustafa Elitaş da teşekkür mesajı yayınlayarak “Biz de verdiğiniz değerli katkılarınız ve desteğiniz için #Binance Türkiye yönetimine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Başa dön tuşu