Dizi / Film

Netflix Açıkladı! Erşan Kuneri’nin 2. Sezonu Geliyor

Netflix Türkiye tarafından yapılan açıklamada Erşan Kuneri dizisini ikinci sezonunun yayınlanacağı belirtildi. Yapılan açıklamada Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. Erşan Kuneri 2. sezon geliyor.’ ifadelerine yer verildi. 

Erşan Kuneri’nin İlk Sezonu Gündem Olmuştu

13 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanan 8 bölümlük komedi dizisi Erşan Kuneri kısa zamanda oldukça fazla ilgi gördü. Dizinin ilk sezonunda Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar ve Bülent Şakrak yer alıyordu. İkinci sezonda hangi oyuncuların yer alacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Dizinin ne zaman yayınlanacağı da henüz belli değil.

Erşan Kuneri’nin Konusu

Cem Yılmaz’ın baş rolünde yer aldığı G.O.R.A. filmindeki erotik film yapımcısı Erşan Kuneri karakteri yıllar içinde fenomen haline geldi.  Bunun üzerine Erşan Kuneri karakterini anlatan bir dizi çekildi. 2021 yılında çelimleri tamamlanan dizi 13 Mayıs’ta 8 bölümlük ilk sezonu Netflix’te izleyiciyle buluştu. Sekiz bölümlük Erşan Kuneri dizisinde G.O.R.A.’da karşımıza çıkan Erşan Kuneri’nin erotik filmler çekmekten vazgeçmesi üzerine gelişen olaylar anlatılıyor.

Başa dön tuşu