Dizi / Film

Netflix, David Beckham’ın Hayatını Anlatan Belgesel Dizisi Hazırlıyor

Netflix Türkiye resmi hesabından yapılan açıklamaya göre ünlü futbolcu David Beckham'ın hayatını anlatan belgesel dizi yakında yayında olacak.

Netflix her geçen gün içerik sayısını arttırmak için çeşitli adımlar atıyor. Global çapta ve ülkemizde son yıllarda rakipleri artan platform çeşitli dizi/film/belgesel projeleri ile mevcut kullanıcılarını korurken yeni kullanıcılar da elde etmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda Netflix yeni bir proje açıkladı. David Beckham’ın hayatının anlatılacağı biyografi belgeselinin yakında yayında olacağı duyuruldu.

Henüz Tarih Açıklanmadı

Netflix Türkiye hesabından yapılan açıklamada ”David Beckham. Hayatı bir belgesel dizisi oluyor. Yakında sadece Netflix’te.” ifadelerine yer verildi. Belgeselin ne zaman platformda yayında olacağı ile ilgili ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

David Beckham Kimdir?

David Deckham 1975 yılında İngiltere’de dünyaya geldi. Futbol kariyerine Manchester United ile başladı. Sonrasında Preston, Real Madrid, Los Angeles Galaxy, Milan’da forma giyen Beckham son olarak Paris Saint-Germain formasını terletti. 16 Mayıs 2013 sezon sonunda futbol kariyerini noktaladı.

Başa dön tuşu