Dizi / Film

Netflix Murat Boz Ve Tuba Büyüküstün’ün Yer Aldığı Zeytin Ağacı’nın Fragmanını Yayınladı

Netflix ay sonunda yayınlanacak yeni dizisi Zeytin Ağacına ilişkin ilk fragmanı paylaştı.

Dünyanın en fazla kullanıcıya sahip dizi/film/belgesel içeriklerinin paylaşıldığı platform olan Netflix ülkemizde de uzunca bir süredir faaliyet gösteriyor. Dizi ve film sektöründe her geçen gün rakibi artan şirket hem kullanıcılarını memnun etmek hem de yeni kullanıcılar elde etmek için çeşitli projeler yapıyor. Yerli yapımlara da oldukça önem veren Netflix başrollerinde Murat Boz ve Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı Zeytin Ağacı dizisini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Netflix Türkiye’nin resmi Youtube kanalında dizinin ilk fragmanı da yayınlandı.

Zeytin Ağacı 28 Temmuz’da Netflix’te

Netflix önceki haftalarda Zeytin Ağacı dizisinden bir dakikalık ön izleme videosu yayınlamış ve dizinin 28 Temmuz itibariyle izleyicileriyle bulaşacağını açıklamıştı. Dizinin yayınlanmasına günler kalmışken Netflix dizinin ilk fragmanını paylaştı.

Zeytin Ağacı Dizisinin Konusu

Zeytin Ağacı dizisi romantik ve dram ögelerinin ağırlıklı olarak yer aldığı bir yapım. Dizide Sevgi, Ada ve Leyla’nın üniversitede başlayan dostlukları aktarılırken Sevgi’ye kanser teşhisi konması sonucu verilen büyük mücadele anlatılıyor.

Zeytin Ağacı Oyuncu Kadrosu

Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu Serkan Altunorak

zeytin agaci

Başa dön tuşu