Dizi / Film

Netflix’in sevilen dizisi Squid Game 2. sezonu ile geliyor!

Squid Game'in merakla beklenen 2. sezonu için duyuru yapıldı.

Suç temalı diziler şu sıralar oldukça popüler. Bunlardan biri de Squid Game dizisi oldu. Netflix’te ilk sezonuyla izlenme rekoru kıran Squid Game’den 2. Sezon müjdesi geldi.

Geçtiğimiz yıl, Netflix’te yayınlanan suç temalı Squid Game dizisi milyonlarca kişinin beğenisini kazanmıştı. Öyle ki, dijital platformun en popüler yapımı olmuştu. Dizinin takipçileri 2. Sezon haberini beklerken, Netflix müjdeyi verdi. Squid Game 2. Sezonu ile çok yakında ekranda olacak. Peki, izleyiciyi yeni sezonda neler bekliyor?

SQUID GAME 2. SEZON MÜJDESİ

Dizide belli sıkıntıları olan ve para kazanmak için her şeyi yapabilecek bir grup kişinin +18 maceraları işleniyor. Bu grup, büyük paralar kazanma vaadiyle bir yarışmaya davet ediliyor. Survivor benzeri bu yarışmada son hayatta kalan kişi olmaya çalışan kahramanlarımızın katıldığı oyunlar ekrana geliyor. Elbette dizinin birçok sahnesi genel izleyici kitlesine aykırı.

s 971a52c78021a1192a86d2b8fa7251cfcace2ff3

Fakat Türkiye de dahil dünyanın pek çok ülkesinde dizi çok tutulmuştu. Böyle olunca yapımcıdan 2. Sezon kararı çıktı. Büyük bir heyecanla beklenen Squid Game’in 2. sezonu için sonunda beklenen haber geldi!

İkinci sezon duyurusu ve tanıtım afişlerinde bir bebek görüyoruz. Bu bebek 2. Sezonun gizemini temsil ediyor. Karakterler bu kez 2. Sezonun ilk oyununda ‘Yeşil ışık – Kırmızı ışık’ adlı bir oyun oynayacak. Sezon boyunca bu bebek (Young-hee) ve onun erkek arkadaşı dizide yer alacak.

Squid Game oyununa katılmak isteyenler, dizide kartlardaki şekilli numaraları aramak zorunda. Netflix yeni kart ve numaraların bulunduğu görseli de paylaştı. Ancak henüz ilk fragman yayınlanmadı.

Peki siz, Squid Game dizisiyle ilgili neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Başa dön tuşu