Şirket Haberleri

Paycell Yeni Genel Müdürü, Serhat Dolaz Olarak Açıklandı

Serhat Dolaz, 2009’dan bu yana Turkcell Grup adı altında birçok görev aldı. Bu kez de yeni nesil dijital ödeme platformlarından olan Paycell genel müdürlüğüne atandı.

Kendince geliştirdiği teknoloji ve yeni nesil finansal hizmetlere erişilebilirliği ile ön plana çıkan Paycell, 2009’dan bu yana Turkcell Grup adı altında çalışan Serhat Dolaz’ı saflarına kattı.

Serhat Dolaz, 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2015 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı programını (MBA) tamamladı.

paycell genel müdürü serhat dolaz
Paycell Yeni Genel Müdürü, Serhat Dolaz Olarak Açıklandı

İlk başta 2009’da Turkcell’in İş Zekası Çözümleri Veri Raporlama Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştı. 2010 yılında ise Kampanya Operasyon Uzmanı olarak görev aldı. 2011 yılında ise Servis, Tarife ve Kampanya İş Analisti oldu.

Ardından 2016 yılında ise Akıllı Cihaz Teklifleri Müdürü olarak atandı. 2018 yılında ise Kartlı Ödeme, POS ve Fintech CRM Çözümleri Müdürlüğünün başına geçti.

2020 yılında ise Paycell Üye İşyeri Ödeme Teknoloji Çözümleri Kıdemli Müdürlüğü görevine başladı.

1 Şubat itibarıyla Paycell Teknoloji Direktörlüğü görevini üstlenen Serhat Dolaz, 4 Mart’ta genel müdürlüğüne vekaleten atanmıştı.

Şimdi ise hak ettiği yere başarısıyla gelmiş ve Paycell Genel Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Başa dön tuşu