Teknoloji

Playstation Plus’ta ‘Stray’ 19 Temmuz’da Ücretsiz Sunulacak

Playstation Plus kullanıcılarını memnun etmek için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Oyunlar her ne kadar eğlence, vakit geçirme aracı olarak görülse de son yıllarda oyun sektörü devasa büyüklüğe ulaştı. Oyun yapımcıları, konsol şirketleri, oyun satış platformları gibi pek çok firmanın olduğu sektörde rekabet de oldukça çetin. Oyun severlerin oyun alabilmesi için çeşitli platformlar var. Bu platformlar kullanıcılarını memnun edebilmek ve yeni kullanıcılara ulaşabilmek için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar.

En çok tercih edilen oyun konsollarından olan PlayStation da Plus hizmetiyle oyun severlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. PlayStation Plus hizmeti bazen oyunları ücretsiz sunarken kimi zaman da oyunlarda büyük indirim yapıyor. Şirketin kullanıcılarına son müjdesi simülasyon oyunu olan Stray için geldi.

playstation plus

Kedi Simülasyon Oyuu Stray PlayStation Plus’Ta 19 Temmuz’da Ücretsiz

Kedi simülasyon oyunu olan Stray geçtiğimiz ay tanıtılmıştı. 19 Temmuz’da piyasaya çıkacak oyunun bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. 144 TL fiyat etiketine sahip olan oyunu PlayStation Plus’ın Deluxe Paketi’ne sahip olanlar ücretsiz olarak deneyimleyebilecekler.

PlayStation Plus’ta Üç Farklı Paket Var

Playstation Plus hizmeti 3 farklı paket seçeneği ile geliyor. Playstation Plus Essential, Playstation Plus Extra, Playstation Plus Deluxe olarak isimlendirilen paketler aylık, 3 aylık ve 12 aylık süreler için alınabiliyor. Ülkemizde de kullanıma sunulan Playstation Plus hizmetinin fiyatları:

Playstation Plus Essential: Aylık 40TL, 3 Aylık 100TL, Yıllık 240TL
Playstation Plus Extra: Aylık 60TL, 3 Aylık 165TL, Yıllık 400TL
Playstation Plus Deluxe: Aylık 70TL, 3 Aylık 190TL, Yıllık 460TL

 

Başa dön tuşu