Şirket Haberleri

Rapsel Yönetimini Türkiye’ye Taşıyor

Ortadoğu gibi pek çok kritik pazara ulaşmak ve daha etkili bir strateji sürdürebilmek adına 5 yıl önce Türkiye’ye yönelik yatırım yapan Rapsel, şimdi yeni stratejik karar daha aldı. Yapılan açıklamalarda Dünya genelindeki operasyonların sürdürülmesi adına Türkiye’nin seçildiği duyuruldu. Bu karar ile Türkiye pazarında, Ortadoğu, Rusya ve Türki Cumhuriyetler pazarında etkinliğini artıracak olan şirket Türkiye ekonomisinde de destek verecek.

Rapsel Yeni Mağazalar Açacak

Rapsel Türkiye Yönetici Ortağı ve Genel Müdürü Ayşen Uz tarafından yapılan açıklamalarda yeni mağazalar için görüşmelerin devam ettiği ve şirket hedeflerinin 3 yıllık süre içerisinde cironun 3 katına ulaşmak olduğu belirtildi.

Dünya genelinde 7 mağazası ile hizmet veren Rapsel, 2022 yılı itibarı ile New York, Belgrad ve Viyana gibi kritik noktalarda mağaza açmayı planlıyor. Dünya genelindeki mağaza sayısını artırma sırasında Türkiye’deki önemli merkezleri de değerlendiren şirket, Türkiye’de 3 farklı bölgede mağaza açmayı hedefliyor. Seçilen iller ise Gaziantep, Antalya ve Adana.

Yeni yatırım ve strateji planlaması kapsamında etkinliğini artıracak olan şirket, Türkiye dahil olmak üzere dünyanın pek çok farklı bölgesinde yeni mağazaları ile müşteri portföyünü arttıracak. Tüm bu yatırım ve planlama süreçlerinde Türkiye’nin yönetim merkezi olarak seçilmesi ise dikkat çekici.

Başa dön tuşu