Güncel

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 Teknikleri

İnternet kullanıcılarının boş zamanlarını daha verimli geçirebilmesi adına reklam izleyerek para kazanma her zaman popüler durumda oldu. Reklam izleyerek bu sırada herhangi bir işlem yapmamak kullanıcılara pek çok farklı sistemde çeşitli ödüller ve paralar getirebiliyor. Reklam izle para kazan şeklinde reklamı yapılan bu sistemde doğru uygulamaların kullanılması oldukça önemli.

Zira uzun süreden beri piyasada var olan ve reklam izleyerek para kazanma konusunda kullanıcıların beklentileri karşılayacak bir hizmet veren uygulama ve şirketler, öncelikli olarak değerlendirilmeli. Reklam izleyerek para kazanma, internetten para kazanmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olduğundan dolayı çoğu zaman sahte ve spam uygulamaların gündemde yer almasına neden olabiliyor.

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022 Güncel Siteleri

Reklam izleyerek para kazanmak 2022 güncel siteleri için aşağıdaki önerilere göz atabilirsiniz. Her bir öneri, dünya genelinde popülerlik kazanmış uygulamalardır. Reklam izleyerek para kazanma aynı zamanda video izleyerek para kazanma uygulamaları ile aynı şekilde çalışmaktadır. Yeni bir sistem keşfettiğinizde ya da reklamları yapılmaya başlanan bir uygulama gördüğünüzde öncelikle reklam izleyerek para kazanma yorumları konusunda bir inceleme yapılması önerilmektedir.

Özellikle reklam izleyerek para kazanma ekşi sözlük gibi pek çok farklı sözlükte yer bulan bir başlık olduğundan dolayı hangi uygulamaların gerçek olduğunu, hangi uygulamaların ise sahte olduğunu buradaki yorumlara göre belirleyebilirsiniz.

Swagbucks
Swagbucks ile reklam izleyerek para kazanma

#1 Swagbucks ile Video İzle ve Kazan

Yıllardan beri çevrimiçi olarak hizmet veren Swagbucks, en popüler video izleme para kazanma sistemlerinden birisi. 14 yılı aşkın dönemdir hizmet veren bu sistem, düşük ücretler olmasına karşın düzenli reklam izlemeleri ile para kazanılmasını sağlıyor. Üstelik para kazanma seçeneklerinde video izlemenin yanı sıra anket, günlük görevler, arkadaş daveti ve oyun gibi farklı seçenekler bulunuyor.

Fusion Cash
Fusion Cash

#2 Fusion Cash İle Reklam İzleme

Reklam izleyerek para kazanma konusunda bir diğer alternatif ise Fusion Cash. İngilizce olarak hizmet veren Fusion Cash’ta video izlemek için puanlar alınıyor ve bu puanlar daha sonrasında paraya çevrilerek çekilebiliyor. Sitenin reklamını yapmak, anket doldurmak, referans ile arkadaş kazanmak, puan kazanmak için yapılabilecek diğer işlemler arasında. 25 dolara ulaşan puanlar ise hesaba çekilebiliyor.

instaGC
instaGC video izleyerek para kazanma

#3 instaGC İle Para Kazanma

Para kazanma konusunda bir diğer alternatif olan instaGC ise reklam izlemenin yanı sıra site içi dolaşım, alışveriş yapma ve anket yanıtlama gibi seçenekleri sunuyor. Her 100 puan 1 dolar olarak değerlendiriliyor ve kripto para, ön ödemeli kart ya da farklı online ödeme sistemlerine para çekimi yapılabiliyor. Platformun en cazip yanlarından Birisi ise minimum ödeme limitinin 1 dolar olması.

InboxDollars
InboxDollars ile internetten para kazanma

#4 InboxDollars İle İnternetten Para Kazanma

Tercih edilebilecek bir diğer yöntem ise InboxDollars. Yine küresel olarak hizmet veren ve en çok tercih edilen platformlardan birisi olan Inboxdollars, 2000 yılından beri hizmet veriyor. Anketler, reklam izlemeleri gibi pek çok farklı para kazanma seçeneğinin yer aldığı platform böylece online olarak boş zamanı bulunanlara kazançlı bir fırsat tanıyor.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Reklam izleyerek para kazanma konusuna ilgi duyan kişilerin aklındaki bir diğer soru işareti ise reklam izleyerek ne kadar para kazanılır. Bu sorunun tam olarak yanıtı olmadığı gibi kullanılan uygulama ve yapılacak işlemlere bağlı olarak kazanç miktarları değişiklik gösteriyor. Çoğu sistemde sabit bir reklam fiyatı olmadığından dolayı değişken fiyatlar uygulanıyor ve bu da kazançların değişmesine yol açıyor.

*Listede yer alan siteler ve sistemler ile Habereko’nun herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Liste tamamen güncel kullanıcı yorumlarına göre en popülerlere göre yapılmıştır.

Başa dön tuşu