Magazin

Sadakatsiz Son Bölümdeki İpek Kim? İpek’in Gerçek Adı Ne?

Sadakatsiz dizisi 16 Mart 2022 Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizide hikaye oldukça değişirken, yeni bölümde diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Bugüne kadar çok fazla gündeme gelmeyen bu oyuncu değişikliği ile birlikte izleyenler Sadakatsiz son bölümdeki İpek kim? Sadakatsiz İpek gerçek hayatta kim? şeklinde araştırmalar yapmaya başladı. İşte Sadakatsiz dizisinin son bölümünden detaylar ve diziye dahil olan İpek karakteri ile ilgili bilinenler.

Sadakatsiz Son Bölümdeki İpek Kim?

Sadakatsiz’in son bölümünde İpek karakteri ile hikaye dahil olan isim Gizem Ünsal. Ali’nin kız arkadaşı olarak diziye dahil olan kişinin annesini rolüyle karşımıza çıkan Gizem Ünsal, dizi kadrosuna dahil oldu.

1990 doğumlu olan Gizem Ünsal’ın dizide bir süre boyunca rol alacağı ve hikayenin gidişatına göre oyuncunun dizide devam edip etmeyeceğine karar verileceği öğrenildi.

Gizem Ünsal Kimdir?

En son 2010 yılında yarım kalan aşklar dizisinde Ece karakteriyle karşımıza çıkan oyuncu, uzun yıllar boyunca ekranlarda yer alan popüler programlarda yer almamıştı. Sadakatsiz dizisi ile yeniden setlere dönüş yaparak önemli bir karakteri canlandırmaya başlayan Gizem Ünsal, bu nedenle izleyenler tarafından da ilk başta tanınmadı.  1990 doğumlu olan oyuncu, önceki performanslarıyla da dikkat çekmişti.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Canlı Maymun Lokantası / Oyuncu – 2018

Rol Aldığı Film ve Diziler

Yarım Kalan Aşklar  (Ece, TV Dizisi 2020)

Bize Müsaade (Melek, Sinema Filmi 2019)

Fazilet Hanım ve Kızları (TV Dizisi 2017)

Başa dön tuşu