Siyaset

ŞAHİN ATAKUM’DA FARK YARATTI

ŞAHİN’E ATAKUM’DA SEVGİ SELİ

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin’e Atakum’da sevgi seli devam ediyor. Babacan, sempatik ve çalışkan tavrıyla her kesimden insanın sevgisini kazanmaya devam eden Şahin’e ülkücü camiadan da tam destek geldi. Atakum’da yaşayan MHP’liler, Şahin’e ilçede büyük destek vereceklerini ifade ederken,  yapılan son anketlerde ise Şahin’in Atakum’da ciddi bir oyla seçimleri göğüsleyeceği söyleniyor.
 

PROJE CENNETİ YAPACAĞIZ

Atakum için gelecek 5 yılda projelerini açıklamaya devam eden Şahin, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olan Atakum’u proje cenneti yapacağını ifade ederken, her kesimden insanın oyuna talip olduğu ve Atakum’da yeni bir hizmet dönemi başlatacağını belirtti. 7 den 70’e her kesimi kucaklayacaklarını sözlerine ekleyen Şahin, ‘Halka rağmen hiç siyaset yapmadık. Atakum’u yeni dönemde halkımızla birlikte yöneteceğiz.’ dedi.

ŞAHİN, ATAKUM’U DİNLİY0R

Atakum’da büyük bir ilgi gören Şahin’e vatandaşlar ‘halk adamı’  diye hitap ederken, Atakum’un Şahin’le şaha kalkacağına inanıyorlar. Gittiği her yerde büyük kalabalıklar tarafından karşılanan Şahin’in  Atakumluların ilgisinden ve sevgisinden son derece memnun olduğu, ilçenin sorunlarını, beklentilerini ve özlemlerini halkın kendisinden dinleyerek Atakum’un meselelerini ortak akılla çözeceklerini dile getiriyor.

Başa dön tuşu