Güncel

Samsun’dan Almanya’ya evlilik teklifi

Almanya Berlin’den FBM Tıp Merkezi’ne Doç. Dr. Hayati Akbaş’a yağ aldırma (liposuction) operasyonu için gelen Dilek Tezcan, Berlin’deki erkek arkadaşı Yaşar Şahin’e evlenme teklifi etmek için bir plan yaptı. “Benimle evlenir misin?” yazan bir pankart hazırlatan Dilek Tezcan, erkek arkadaşı Yaşar Şahin’e evlilik teklif etmek için video çekti. Çektiği filmi erkek arkadaşına sinema izlemeye götürdüğünde izletecek olan Tezcan, burada erkek arkadaşına sürpriz evlilik teklifi yapacak.

Erkek arkadaşına evlilik teklif edeceği için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Dilek Tezcan, “Almanya Berlin’de yaşıyorum. Samsun’a gelmişken boş dönmeyeyim dedim. Hayat arkadaşıma buradan evlilik teklifi yapmak istedim. Onun için pankart hazırlattım. Bugün bayağı bir video çekimi yaptık. Berlin’e gidince ona sürpriz yapacağım. Almanya’ya döndüğümde kendisini akşam yemeğine davet edeceğim. Ondan sonra da sinemada güzel bir aşk filmi izleyeceğiz. O öyle zannedecek. Ama aslında bütün günümü alan video çekimim sinemada oynayacak ve aynı zamanda ona evlenme teklif edeceğim. İkimizin de ikinci baharı. Birbirimize söz verdik. İkimiz de evlenme teklifi yapacağız. Birbirimize sürpriz yapacağız. Daha o yapmadı. Umarım yapacak, ben elimden geleni yaptım. Samsun’u ayağa kaldırdım. İnşallah teklifime ‘evet’ cevabı alırım” dedi.

Samsunlular, bir kadının erkeğe sürpriz evlilik teklifi yapmasını değerlendirdi. Bazı vatandaşlar durumu olumlu bulurken bazıları ise kadınların evlilik teklif etmesinin ileride sorun çıkarabileceği görüşünü dile getirdiler.

İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu