Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 4 İle İlgili Detaylar Netleşiyor

Samsung'un önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen modeli Galaxy Z Fold 4'ün teknik özellikleri ve detayları belirginleşmeye devam ediyor.

Samsung, Android telefon pazarında oldukça önemli bir yere sahip. Son yıllarda telefonlarda büyük yeniliklerin olmadığı eleştirileri sürerken Samsung’un piyasaya çıkardığı katlanabilir telefon modelleri piyasada heyecan yarattı. Geçmişte de var olan teknoloji Samsung’un gerçekleştirdiği iyileştirmeler ile birlikte tekrardan kullanıcıların ilgisini çekmeye başladı. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Galaxy Z Fold 4 hakkında da detaylar ortaya çıkıyor.

Depolama Kapasitesi ve Renkler Ortaya Çıktı

Telefon piyasasındaki sızıntıları paylaşması ile bilinen Evan Blass, Galaxy Z Fold 4 ile ilgili de detaylar paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı görsele göre Galaxy Z Fold 4’de 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı depolama kapasitesi yer alıyor. Ayrıca paylaşımda cihazın renklerine dair de bilgi yer alıyor. Paylaşıma göre Galaxy Z Fold 4 modeli gri yeşil, burgonya kırmızısı, phantom siyah ve bej olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Ağustos Ayında Tanıtılabilir

Galaxy Z Fold 4’ün ne zaman tanıtılacağını dair henüz net bir bilgi yok. Şirket tarafından resmi açıklama henüz gelmese de ağustos ayı içerisinde Galaxy Z Fold 4’ün tanıtılması bekleniyor.

Başa dön tuşu