Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 4 Tanıtım Tarihi ve Merak Edilen Özellikleri

Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefonlarını yakın zamanda tanıtacak. İşte, Galaxy Z Fold 4'ün özellikleri!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4 için tarih verdi. İşte, telefonun çıkış tarihi ve alacağı tüm özellikler!

Samsung, Apple ve Xiaomi gibi rakiplerinden geri kalmıyor. Bu yıl içinde yeni katlanabilir amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürecek. Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4 modelleri merakla beklenirken, bu modellerle ilgili müthiş özellikler sızdırıldı…

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 GELİYOR

Ice Universe adlı güvenilir haber kaynağına göre; Samsung Galaxy Z Fold 4 için resmi çıkış tarihi 10 Ağustos olacak. Şu an piyasadaki katlanabilir telefonlarda kullanıcıları epey oyalayan işlemler silsilesi mevcut. Görev değiştiriciyi açmak, uygulama simgesine dokunmak ve çoklu pencereyi seçmek gibi zaman kaybettiren işlemler en büyük sorundu.

aaa tfnl cover PAkA cover

Samsung, yeni katlanabilir cihazında bu sorunu bitiriyor! Galaxy Z Fold 4’e yeni kaydırma özelliği eklendi. Bu da kullanıcılara büyük bir kolaylık sunacak. Samsung’un en büyük ekranlı telefonu olma özelliğini taşıyan Galaxy Z Fold 4, bölünmüş ekran ayrıcalığını kullanıcısına sunacak.

Katlanabilir telefon sektöründe pek çok markanın önünde olan Samsung’un bu hamlesi, onu 2022 ve 2023’te en çok satan marka yapabilir. Yeni Galaxy Z Fold cihazı kaydırma özelliğiyle 10 Ağustos’ta geliyor. Ayrıca işlemcisi Snapdragon 8 Plus Gen 1 olacak. Qualcomm’un en yeni mobil işlemcisinde 1 adet 3.19GHz hızında çalışan Cortex-X2 çekirdek, 3 adet 2.75GHz hızında çalışan Cortex-A710 çekirdek ve 4 adet 1.80GHz hızında çalışan Cortex- A510 çekirdeği bulunuyor.

Başa dön tuşu