Magazin

Şebnem Dönmez’in eski eşi bakın kim çıktı? Yasak Elma’nın Handan’ı meğer ünlü yönetmenle evliymiş!

Ünlülerin eski eşleri merak edilirken, Şebnem Dönmez'in eski eşi bakın kim çıktı...

Şu sıralar Yasak Elma dizisinde rol alan Şebnem Dönmez, meğer eskiden ünlü yönetmenin eşiymiş. Yasak Elma’nın Handan’ı, ünlü oyuncu Şebnem Dönmez’in eski eşi bakın kimmiş?

Bu gece Afara’nın sezon finaline konuk olan ünlü oyuncu Şebnem Dönmez, özel hayatıyla çok fazla gündeme gelmiyor. Medcezir, Zemheri, Yasak Elma, Kuzey Güney gibi yapımlarda rol alan Dönmez’in evlilik hayatı sorgulanmaya başladı. Ünlü isim, 1996 yılında Murat Başoğlu ile birlikte Sabah Şekerleri’ni sunmuştu. Şebnem Dönmez eşi ve sevgilileri ile magazin gündemini meşgul etmeyen bir isim. Bu gece Afara’ya konuk olacağı öğrenilen oyuncunun hayatı merak ediliyor. İşte, Şebnem Dönmez hayranlarını çok şaşırtacak o detay…

ŞEBNEM DÖNMEZ’İN ESKİ EŞİ…

Şebnem Dönmez’in aşk hayatı şu sıralar gündemde. Şebnem Dönmez’in bir zamanlar ünlü yönetmen Ezel Akay ile evli olduğu ortaya çıktı. Aslı ile Kerem dizisiyle milyonların beğenisini kazanan Dönmez, kariyeri kadar özel hayatıyla da dikkat çeken isimlerden. Başarılı oyuncunun 2004-2007 yılları arasında ünlü yönetmen Ezel Akay’la evli olduğunu duyanlar kulaklarına inanamadı.

sebnem donmez esi 1

Neredesin Firuze, 9 Kere Leyla, Hacivat Karagöz Neden Öldü, 7 Kocalı Hürmüz, Yarım Kalan Aşklar, Bir Zamanlar Osmanlı gibi yapımların yönetmeni Ezel Akay, meğer Şebnem Dönmez’in eski eşiymiş…
Ünlü çiftin arasında 13 yaş var. Ezel Akay 1961 doğumlu iken, Şebnem Dönmez ise 1974 yılında dünyaya geldi.

Ünlü isimlerin eski eşleri merak edilirken, Yasak Elma’nın Handan’ı, Şebnem Dönmez’in Ezel Akay’la evli olduğunu pek çok kişi yeni öğrendi.

Başa dön tuşu