Magazin

Seda Sayan Eşi Çağlar Ökten İle Birlikte Hollanda’da Tatil Yapıyor

Geçtiğimiz nisan ayında Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan eşiyle birlikte gittiği Hollanda tatilinden fotoğraf paylaştı.

Seda Sayan geçtiğimiz aylarda evleneceğini açıklamış ve nisan ayında Çağlar Ökten ile dünya evine girmişti. 59 yaşındaki Sayan’ın kendisinden 24 yaş küçük olan 35 yaşındaki eşi Çağlar Ökten ile paylaştığı pozlar sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

”Sevgilim”

Instagram hesabı üzerinden tatilden fotoğraf karesini paylaşan Seda Sayan paylaşımda Utrech etiketini kullanarak eşiyle birlikte Hollanda’da tatil yaptığını da açıklamış oldu. Paylaşımın açıklama kısmında ise ”sevgilimmm” yazan Seda Sayan kalp ve nazar boncuğu emojilerine yer verdi. Sayan’ın paylaşımı kısa sürede on binlerce beğeni aldı. Nadide Sultan, Gül Erçetingöz, Selin Ciğerci gibi ünlü isimler de paylaşıma yorum yapanlar arasında yer aldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Çağlar Ökten de Paylaşımda Bulundu

Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten de Instagram hesabı üzerinden Hollanda tatilinde çekilen farklı bir fotoğraf karesini paylaştı. Paylaşımın açıklama kısmına Seda Sayan’ı ekleyen Çağlar Ökten’e, Sayan kalp emojili yorum yaptı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Çağlar Ökten (@caglaroktn)’in paylaştığı bir gönderi

 

Başa dön tuşu