Şirket Haberleri

Şekerbank’ta Yeni Genel Müdür Yardımcısı Belli Oldu

Şekerbank KAP açıklaması borsada nasıl bir etki yarattı? İşte, Şekerbank yeni GMY...

Borsa ve şirket haberleri haftanın ikinci günü olan bugün de (14.6.2022) vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılıyor. Yeni bir atama haberiyle gündemde olan Şekerbank, genel müdür yardımcısını tayin etti. İşte, Şekerbank’tan son dakika KAPhaberi…

Şekerbank yatırımcıları SKBNK hisse senedinin günlük değişimlerini yakından takip ediyor. Şirketten gelen yeni KAP açıklamaları hisseyi büyük ölçüde etkiliyor. Borsa İstanbul’da #SKBNK koduyla işlem gören hisse senedi, gelen son açıklamanın ardından ne durumda? Şekerbank’ın yeni genel müdür yardımcısı kim oldu?

ŞEKERBANK’TAN YENİ GMY AÇIKLAMASI

13 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilen Şekerbank yönetim genel kurulu toplantısında önemli bir karar alındı. Buna göre Şekerbank’ın genel müdür yardımcılığına Mutlu Akpara atandı. Şirketin yeni genel müdür yardımcısının Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) haberiyle açıklanması, Şekerbank hisse senedini doğrudan etkiledi.

Şekerbank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderilen açıklamada, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) onay vermesi halinde, Mutlu Akpara’nın Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasına karar verildiği ifade edildi.

Borsada KAP haberinin ardından #SKBNK hissesinde herhangi bir değişim görülmedi. Günü 1,18 liradan kapatan Şekerbank hisse senedinde bugün de artış beklenmiyor.

Başa dön tuşu