Magazin

Semih Öztürk Survivor Ekstra’ya Geri Dönebilir

Program sürecinde ve sonrasında Semih Öztürk’ün eşi tarafından yapılan değerlendirmeler, tepki çekmişti. Programa devam etmesi imkansız hale gelen Semih Öztürk, Survivor Ekstra’dan bu nedenlerle ayrıldı. Ancak hem Survivor Ekstra sunucuları hem sosyal medya hem de Demet Akalın gibi pek çok ünlü isim Semih Öztürk’ü yeniden programa dönmesi için Acun Ilıcalı’ya çağrılar yapmaya başladı.

Semih Öztürk Dönecek Mi?

Uzun zamandan beri Semih Öztürk Survivor Extra’da neden yok gibi sorular ile duruma yönelik bilgi almak isteyen milyonlarca izleyici Survivor Ekstra programında yeniden Semi Öztürk’ü görmek istediğini net bir şekilde dile getirdi. Semih Öztürk’ün ile ilgili Acun Ilıcalı cephesinden şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tamamen gizli kalan ayrılık hikâyesinde yoğun baskıların Acun Ilıcalı’nın fikrini değiştirip değiştirmeyeceği bilinmiyor. Ancak gelen bilgilerde ikilinin kısa bir süre içerisinde bir araya geleceği ve yaşanan olaylar ile mevcut durumu masaya yatıracağı belirtildi. Bu bakımdan şu an için olmasa da önümüzdeki günlerde yapılacak görüşmeler sonrasında Semih Öztürk için Survivor Ekstra dönemi yeniden başlayabilir.

Başa dön tuşu