Kripto Paralar

Shiba Coin Geleceği Ne? Shiba Coin Yorumları Ne Yönde? (2022)

Shiba Inu ya da daha yaygın kullanılan adıyla Shiba Coin, kripto para dünyasının son dönemlerde en çok dikkat çekenlerinden birisi oldu. Elon Musk’ın desteğini Dogecoin’den Shiba Inu’ya kaydırması ve bunu tweet’ler ile yapması kısa süre içerisinde Shiba Coin geleceğini gündeme getirdi.

Robinhood platformunda listelenmesi için büyük bir talebin oluşmasında Elon Musk’ın bu desteği etkili oldu. Ancak yüksek sıçrama sonrasında yatay bir seyrin hakim olduğu Shiba Coin geleceğine dair beklentiler ne yönde? En çok konuşulan konulardan birisi olan Shiba 1 dolar olacak mı? Tüm bunlara geçmeden önce Shiba Coin’in gelişimine bir göz atalım.

Shiba Coin Geleceği
Shiba Coin Geleceğinde Elon Musk Etkisi Yüksek Olabilir

Shiba Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

2020 yılının Ağustos ayı itibariyle tanıtımı yapılan ve işlem görmeye başlayan SHIB, kısa süre içerisinde yükseliş yaşadı. 12,475,344,201 dolarlık piyasa değerine ulaşan ve ortalama 2,793,291,230 dolarlık bir hacim yaratan kripto para, oynak bir yapıda olsa da genelde ilk 15 kripto para arasında bulunuyor. Yakma işlemleri ile birlikte coinin maksimum arzı ise 589,735,030,408,323.

Shiba Coin Son 1 Yıllık Performansı
Shiba Coin Son 1 Yıllık Performansı

Shiba Coin Geleceği İçin Beklentiler Ne?

CryptoPredictions.com, 2022 yılının ilk 2 çeyreğinde Shiba Inu’nun fiyatının maksimum 0.000084 dolar olmasını bekliyor. 3. ve 4. Çeyrekte ise maksimum fiyat beklentisi 0.000098 dolar. Ocak 2023’te ise kriptonun 0.0001 dolara ulaşması muhtemel görünüyor. Ayılar ve boğalar arasındaki rekabete dayanmak için yatırımcılar için önerilen ise çok sabırlı olmaları

SHIB analistleri, kripto paranın gerçek faydalardan veya temel değerden yoksun olduğunu savunuyor. Çok fazla spekülasyona maruz kalması ve Elon Musk’ın mesajları kripto için en büyük handikaplar arasında gösteriliyor. Ancak Shiba Coin geleceği için hazırlanan yol haritası oldukça güçlü bir yapıya işaret ediyor. 2021 yılının Aralık ayında Shiba Inu, çok oyunculu kart oyunu geliştirmek için Avustralyalı oyun stüdyosu Playside ile anlaştı. Bu yatırımın yanı sıra Shibarium’un oluşturulması devam ediyor.

Dünya genelinde Newegg teknoloji perakendecisi ve AMC Entertainment, SHIB ödemelerini kabul eden ilk işletmeler olarak adını duyurdu. Flexa kısa süre önce Shib’i kabul ettiğini açıkladı. Bitpay ise kripto ödeme entegrasyon platformuyla ortaklık kurdu.  Önceki boğa döneminde birçok Shiba Inu, milyonere dönüştü. Yukarıda yer alan projelerin başlaması, Shiba Inu değerini arttırabilir.

Shiba Coin Geleceğinden Ne Beklenmeli?

Shiba Inu kabul edilen bir ödeme aracı haline gelirse, sürdürülebilir büyümeye dönüşen gerçek bir varlık olabilir. Teknik analiz perspektifinden bakıldığında, SHIB’in ayı piyasasından geri dönmesi ve yukarı doğru yönelmesi muhtemel görünüyor. Bu durumda, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.000088 dolarda dirence çarpması ve seviyenin üzerine çıkması muhtemel. 2022 Shiba Inu fiyat tahmini, Shiba Inu’nun 0.0001 dolarlık psikolojik seviyesine ulaşacağı yönünde.

Başa dön tuşu