Güncel

SimpraSuite Restoran Yönetim Çözümleri

Restoranlarda bulunan restoran adisyon programı ve sipariş yönetimi takibinin yanı sıra vardiya yönetimi ve performans takibi gibi konular POS sistemi aracılığıyla takip edilmektedir.

Restoran yönetim çözümleri için geliştirilen ve hemen her işletmede kullanılan pos sistemleri, restoranların ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Bulut tabanlı bir çalışma modelini destekleyen bu sistemlere SimpraSuite yardımıyla ulaşabilirsiniz. Sürekli teknik destek, sipariş yönetimi ve verimli rezervasyon, sunucuda pos sunma imkânı ve kolay entegrasyonu ile restoran yönetimi çözümleri için verimli, kolay ve hızlı bir destek sağlamaktadır.

Bulut Tabanlı Restoran Yönetim Çözümleri

Günümüz şartlarında her alanda kullanım imkânı bulan bu teknoloji restoran yönetim çözümleri alanında da kullanım imkânı bulmaktadır. Bu program kullanıcıları, oldukça yoğun ve yorucu işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini Simpra restoran yönetim çözümlerine borçlu olduklarını her seferinde ifade etmektedirler.  Uygulamanın sunmuş olduğu sabit terminale sahip tüm restoran yönetimlerinde rezervasyon, pos sistemleri, sipariş takibi ve paket servisi gibi süreçlerdeki hata payı en alt düzeye indirilerek, verimi ve hızlı artırmayı amaçlamıştır.

Restoran yönetimi içinde bulunan kolay entegrasyon özelliği sayesinde işletmenin sisteminde yer alan tüm restoran programlarıyla entegrasyonu sağlanabilmektedir. Sizlerin belirleyeceği rezervasyon yönetimi, raporlama programları, restoran yönetim sistemi ve sipariş takibi ile birlikte koordineli bir biçimde çalışmasını sürdürebilmesi için kolay entegrasyon özelliğini sizlere sunulmaktadır.

Oteller dahil kafe ve restoranlara uzun süredir hizmet veren bu program sayesinde, işletme sahiplerinin para, zaman ve prestij kaybını en aza indirmek amaçlanmaktadır. Yaşanacak olan herhangi bir teknik sorunda restoran yönetim sistemi sorununun çözümlenebilmesi için uzaktan erişim ve telefon desteğinin yanı sıra yerinde destek hizmeti ile de müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak hedeflenmektedir. Oluşan teknik sorunların işletmeye verdiği maddi ve kurumsal zararı en aza indirmek için çalışmalara hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Başa dön tuşu