Magazin

Survivor 2022 All Star Şampiyonu Meğer Çok Önceden Belli Olmuş!

Flaş haber! Herkes Survivor 2022 All Star şampiyonunun kim olacağını merak ederken, meğer o isim çok önceden belli olmuş!

TV8 izleyicileri ‘Survivor 2022 şampiyonu kim olacak?’ sorusuna aylardır yanıt arıyor. All Star şampiyonunu bulmak için büyük finale haftalar kaldı. Fakat bugün ortaya atılan çirkin bir iddiaya göre, Survivor şampiyonu çok önceden belirlenmiş. Peki, bu haberin aslı var mı? İşte milyonlarca kişinin duyunca şoke olduğu haberin detayı…

SURVIVOR’DA SKANDAL: 2022 ALL STAR ŞAMPİYONU İFŞASI!

Acun Medya’nın hazırladığı Survivor 2022 All Star yarışmasında neler oluyor? Acun Ilıcalı’nın 2022 All Star şampiyonunu daha yarışma başlamadan aylar önce belirlediği gündeme geldi. Büyük finale sayılı günler kala bu haberin gündeme düşmesi, Survivor takipçilerini dumura uğrattı. Dün akşamki eleme konseyinde veda eden son isim Anıl olmuştu. Sona kalan 5 yarışmacı ise finale gidecek. Peki, Survivor şampiyonu açık açık ilan edildi mi? Ortada dolaşan ‘belge kanıtı’ söylentisinin aslı var mı?

all star ifsa

Herkesin şampiyon olacak gözüyle baktığı Anıl Berk Baki’nin elenmesiyle birlikte, gözler Survivor All Star şampiyonu haberine çevrildi. Anıl bile elendikten sonra, en güçlü adaylar da elenir düşüncesi izleyicilerin aklında. Dün bir internet sitesinde yapılan ankette herkese ‘Survivor 2022 şampiyonu adayı’ soruldu. Anket sonuçlarına göre; 1. sırada Adem, 2. sırada Anıl, 3. sırada Ayşe yer aldı. Dolayısıyla, halkın en sevdiği ikinci Survivor yarışmacısı olan Anıl’ın elenmesi şaşırtıcı bulundu. İddiaya göre, bir önceki Survivor All Star şampiyonu Adem Kılıçcı bu yıl da kupayı kaldıracak.

Peki, siz Anıl’ın elenmesine üzüldünüz mü? Bu konudaki yorumlarınız neler? Sizce Survivor 2022 şampiyonu kim olacak?

Başa dön tuşu