Magazin

Survivor Kavga Cezaları Açıklandı! Yasin ve Hikmet’in Cezası Ne?

Survivor’da iki gün önce konsey sonrası yaşanan kavga olayı ile ilgili dün akşam yeni bir bölüm ekranlara getirildi. Yasin ile Hikmet arasında yaşanan gerginlikte tansiyonlar artarken, özellikle fiziki temasın olması acil durum konseyinin toplanmasına neden oldu.

Dün akşam yaşanan olayların ardında Hikmet ve Yasin diskalifiye olacak mı? Acun Ilıcalı Survivor acil durum konseyinde neler açıklayacak? gibi pek çok farklı soru işareti yaşandı. 22 Şubat 2022 Salı günü ise Survivor yeni bölümde yaşananlar sayesinde Survivor kavga cezaları öğrenildi.

İşte Survivor Kavga Cezaları

Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Yasin’in Sürgün Adası’ndan dönmesi sebebiyle diskalifiye edilmesinin uygun görülmediğini belirtti. Bu nedenle diskalifiye olmaktan kurtulan Yasin, herkesten özür diledi. Yapılan açıklamalar sonrasında ise Acun Ilıcalı Survivor Yasin’in 6 ödül oyununda masum kalacağını söyledi.

Survivor Yasin’in Cezası Ne?

Gönüllüler takımının kazanacağı ilk 6 ödül oyunundaki ödüllerden yararlanamayacak olan Survivor Yasin, daha sonrasında yarışmada kalmayı devam ederse ödül oyunlarının kazanılması halinde ödül alabilecek. Bunun dışında Survivor Yasin hiçbir şekilde gıda ödüllerinden yararlanamayacak ve sadece adadaki Hindistan cevizlerini ve temel düzeyde verilen erzakları tüketecek.

Dün akşam yayınlanan son bölümde Acun Ilıcalı 6 ödül cezasının bugüne kadar Survivor tarihinde verilmediğini hatırlattı ve kendisinin istemesi halinde yarışmadan ayrılabileceğini söyledi. Ancak Yasin açlık ile mücadele etmek için adaya geldiğin ve yarışmaya devam etmek istediğini söyledi

Survivor Hikmet’in Cezası Ne?

Kendisine yapılan saldırı sonrasında ağır bir şekilde yanıt veren Survivor Hikmet de ceza alan taraf oldu. Açıklamalarda Survivor Hikmet’in 2 ödül oyunundan yararlanmasına karar verildiği ifade edildi.

Başa dön tuşu