Magazin

Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Survivor’da Kimin Adı Yazıldı? (21 Şubat)

Survivor All Star yeni bölüm 21 Şubat günü Tv8 ekranlarında yayınlandı. Ünlüler ve gönüllülerin yeni bir dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiği kritik mücadelede, ünlüler kadınlar yarışmasında 1-0 öne geçti.

2 1

Ardından erkeklerin yarışmasında gönüllüler skoru eşitledi ve 1-1 beraberlik sağlandı. Ardından oynanan son karşılaşmalar ile birlikte Survivor dokunulmazlık oyunu galibi belirlendi. Final mücadelesinde gönüllüler bayrak yarışında kazanan taraf oldu. Bu galibiyet ile konseye ünlülerin gideceği kesinleşti.

3

Survivor’da Gergin Anlar!

Survivor’da oynanan son karşılaşma beraberlikle sonuçlandığı için son final oyunu öncesinde iki takım arasında ipler koptu ve büyük bir gerginlik yaşandı.

Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti
Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti

 

Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti?

Yeni hafta elemeleri kapsamında elemeleri kaybeden gönüllüler takımı 2 defa konseye gitti. Eleme adaylarında ilk isim konseyde yapılan oylamalar sonucunda Yunus Emre Özden oldu. Bir sonraki akşam ise yine gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti ve oylamaya gitti.

Yapılan ikinci oylama sonrası takımdan gönderilmek istenen isim Yasin Obuz oldu. Yapılan iki oylama sonrası sürgün adasının bu haftaki misafirleri Yunus Emre Özden ve Yasin Obuz oldu. Bu akşam oynanan karşılaşma sonrasında ise bir isim daha bu ikiliye katılacak. Survivor Sürgün Adası’na giden 3 isim netlik kazanmış olacak. Ünlülerden hangi ismin yazılacağı bu akşam belli olacak.

Başa dön tuşu