Güncel

Terme’de konser mest etti!

Samsun Terme Birlik ve Dayanışma Derneği, Türk Sanat Müziği korosu tarafından, Terme Belediyesi işbirliği ile Belediye Kültür merkezinde ilçe halkına konser verildi. 
Programa Terme Kaymakamı Mehmet Parlak, Belediye Başkan Vekili Kaşif Aksoy, AK Parti ilçe Başkanı İbrahim Ar, MHP ilçe Başkanı Hüseyin Yüksel, belediye meclis üyeleri, parti yönetim kurulu üyeleri, STK ve kamu kurum temsilcileri ve ilçe halkı katıldı. 
Şefliğini Vehbi Tezcan’ın yaptığı Terme’li müzik severlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Türk Sanat Musikisinin birbirinden eşsiz eserleri icra edildi.
Programda çeşitli makamlarda eserler seslendirildi. İki bölümde icra edilen konserde, bazı eserler koro, bazı eserler ise solo olarak seslendirilirken, sanatçıların özellikle solo performansları büyük beğeni topladı. Yoğun ilgi gören konserde sanatseverler unutulmaz bir gece yaşadı.
Etkinlik sonunda ilçe protokolü koro üyeleri ile birlikte şarkı söyledi. Koro şefi Vehbi Tezcan’a çiçek takdiminde bulunan Belediye Başkan vekili Kaşif Aksoy, Samsun Terme Birlik ve Dayanışma Derneği, Türk Sanat Müziği korosunu Terme’de ağırlamaktan ve dinlemekten mutlu olduklarını ifade ederek teşekkür etti.

Başa dön tuşu