Magazin

Teşkilat Elçi Kimdir? Teşkilat Elçi karakterini kim canlandırıyor?

Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri hemen herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sevilen dizi her Pazar akşamı televizyon ekranlarında yayınlandığı zaman hemen herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Sevilen dizide Elçi karakteri dizinin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Teşkilat Elçi Kimdir? Teşkilat Elçi karakterini kim canlandırıyor?

Teşkilat Elçi karakterinin kim olduğu ve gerçek adı araştırılmaktadır. Teşkilat Elçi karakteriyle ilgili kısıtlı bilgiler bulunmaktadır. İşte, Teşkilat Elçi dizisine dair bilgiler…

Teşkilat Elçi Kimdir?

Teşkilat Elçi karakteri dizide ekip havalimanı saldırısından sonra ortaya çıkan yeni duruma ayak uydurmaya çalışırken Elçi’nin gelişi tüm dengeleri değişiyor. Ekip, Nemesis ile bağlantılı olduğundan ötürü Elçi’yi bulmak için operasyon düzenlerler. Serdar ile Elçi arasında nasıl bir bağlantı vardır. Diğer tarafta Hakkı ve Uzay, Barış’ın masumiyetini kanıtlamak için ipuçları peşine düşer. Uzay’ı yeni sürprizler beklemektedir. Yıldırım ve Elçi planlarını devreye soktuklarında ekibin ne yapacağı merak edilmektedir. Teşkilat Elçi karakterini Emre Başer canlandırmaktadır.

CmCbA3iWIAESMHk

Emre Başer Kimdir?

3 Mayıs 1977 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Emre Başer, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2002 yılında ise Sivas Devlet Tiyatrosuna girmiştir. Oyunculuk, reji asistanlığı, yönetmen yardımcılığı, yönetmenlik görevlerinde bulunmuştur. 2021 yılı itibariyle Devlet Tiyatroları Genel Müdür Yardımcılığı yaptı.

 

 

Başa dön tuşu