Şirket Haberleri

Tesla Türkiye İş Başvurusu Yapmak İsteyenler İçin Süreç Başladı

Tesla’nın Türkiye’de satış sürecine başlayacağını açıklaması, hareketli bir gündem oluşturdu. Dünyanın en iyi elektrikli otomobil markalarından bir tanesi olan Tesla bünyesinde çalışmak isteyen milyonlarca vatandaş, her gün Tesla Türkiye iş ilanları için araştırma yaparak güncel ilanları kontrol etmeye başladı.

Tesla iş başvuru formu gibi çeşitli arayışlar içerisinde olan kişilerin resmi Tesla kanallarını takip etmesi öneriliyor. Tüm ilanlar için Tesla internet sitesi kullanılmakta. Böylece Tesla iş ilanı başvuru aşamalarını kolay bir şekilde geçerek resmi bir şekilde Tesla şirketine müracaatınızı yapabilirsiniz.

Tesla İş İlanı Başvuru Nasıl Yapılır?

Tesla Türkiye iş ilanı başvuru işlemleri için öncelikle pozisyonlara uygunluğun olması gerekiyor. Bu uygunluk taşınıyorsa Tesla başvuru ekranı üzerinden kolay bir şekilde başvurunuzu iletebilirsiniz. Şu an için servis müdürünün arandığı Tesla’da başvurularını yapılabilmesi için açılmış olan ekranlar https://www.tesla.com/careers/search/?country=TR adresinde bulunuyor.

Tesla iş başvuru formu mevcut iş ilanlarının altında yer alan başvur ekranları üzerinden erişilebiliyor. Tesla Türkiye iş ilanı başvuru için önümüzdeki dönemlerde daha fazla iş ilanlarının yayınlanması ve yoğun bir alımın yapılması bekleniyor.

Tesla Türkiye iş alım şartları neler?

Alınacak pozisyonlara göre Tesla Türkiye iş alım kriterleri belirleniyor. Şu anda yayınlanan resmi ilanda Türkiye bölgesinde görevlendirilecek mağaza müdürü aranıyor ve mağaza müdürü alımı için de İstanbul’da açılacak mağazada çalışma ve istihdam imkanı sunuluyor.

Tesla Türkiye Mağaza Müdürü Alımı (İstanbul) şartları

  • Hedefleri ve hedefleri karşılama ve aşma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip perakende satış ve operasyonlarda önemli yönetici deneyimi.
  • Takım ve bireysel düzeyde koçluk ve performansı yönetme konusunda deneyimli,
  • Satış süreçleri hakkında derinlemesine bilgi ve bunu ekibinizi hedefleri aşmaya motive edecek şekilde tercüme etme becerisine sahip,
  • Yerel pazar hakkında bilgi sahibi,
  • İşbirliğine dayalı ilişkiler geliştirme ve başkalarının birlikte çalışmak istediği saygın, güvenilir bir ortak ve lider olarak hareket etme becerisine sahip,
  • Öğrenme ve çoklu teknolojilere uyum sağlama konusunda kendine güvenen,
  • Tesla’nın misyonu hakkında tutkulu,
  • İyi derecede İngilizce ve Türkçe’ye sahip,
  • Geçerli sürücü belgesine sahip adaylar başvurabilir.

Tesla Şarj İstasyonları İçin Yeni Alım Süreci Başlayacak

İstanbul, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Edirne, Hendek (Sakarya), İzmir ve Konya Bölgelerinde Tesla süper şarj istasyonlarını açacak başlangıç aşamasında 10 ile sınırlandırılacak olan şarj istasyonlarında pek çok farklı şirketten ve personelden destek alınacak. Bu önümüzdeki günlerde Tesla şarj istasyonları için de yeni alım süreci başlatılacak.

Tesla şarj istasyonları
Tesla şarj istasyonları

Başa dön tuşu