Güncel

Tesla Türkiye İş İlanları Güncellendi

Tesla, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklamalarda Türkiye’de satış sürecine başlayacağını duyurmuştu. 10 ile şarj istasyonu açacak olan şirket belirli satış merkezlerinde de hizmet verecek.

Tesla, merkezlerde çalıştırılmak üzere üst düzey yöneticiler ve satış elemanları alacak. Geçtiğimiz günlerde açılan Tesla Türkiye iş ilanları ile operasyonların başına Kemal Geçer’in getirildiği belirtilmişti. Hemen ardından proje yöneticisi için yapılan alımlar ile birlikte şimdi operasyon koordinatörü için ilanlar yayınlandı.

Yeni Tesla Türkiye İş İlanları Yayınlandı

Tesla iş ilanları yayınlanması ile birlikte İstanbul’da 3 yeni operasyon koordinatörünün arandığı görüldü. Satış ve müşteri desteği olarak istihdam edilecek olan kişiler, şu an için uzaktan çalışma sistemi ile çalıştırılacak.

Tesla Türkiye Operasyon Koordinatörü Şartları Neler?

Operasyon Koordinatörü, günlük teslimat operasyonlarını koordine ederek ve Tesla lokasyon(lar)ında sorunsuz operasyonlar sağlayarak müşterilerimize iyi bir deneyim sunmak için çalışır. Operasyon Koordinatörü, araç hazırlama ve teslimat operasyonlarını planlar, koordine eder ve takip eder. Durum güncellemelerini etkin bir şekilde iletir ve verimliliği artırır.

Operasyonlar için ana kişi olarak, bu pozisyonda başarı, iç ekiplerin ve değerli müşterilerin takip edilmesi gerekir. İş, yüksek düzeyde müşteri ve çalışan etkileşimini içerir. İdeal aday, şirket içi ekip üyeleriyle etkin bir şekilde iletişim kurmak için teknik zekaya sahip olmalıdır.

Tesla Operasyon Koordinatörü Ne İş Yapar?

  • Araç hazırlığı görevleri, projelerinin planlanması, uygulanması ve takibine yardımcı olmak
  • Araç teslimat alanlarındaki araç hareketlerini koordine etme, teslimat çizelgelerini hazırlama, araç onarımlarını koordine etme
  • Kullanılmış araç alımı, muayene, yenileme ve sevkiyat işlerini yönetme
  • Ekibin eğitim, iletişim vb. planlamalarını yapma
  • Lokasyon yöneticisini destekleme ve raporlar sunma

Başa dön tuşu