Spor

TFF’den Süper Kupa açıklaması

TFF Süperlig şampiyonu Beşiktaş ve Türkiye kupası şampiyonu Galatasaray arasında Konya’da oynanacak Süper kupa karşılaşmasının detayları açıklandı.

 

Beşiktaş ve Galatasaray arasında 23 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşecek Turkcell Süper Kupa maçı öncesi TFF organizasyon toplantısını bugün Beykoz Riva’da yer alan idari merkezde gerçekleşti.

 

TFF genel sekreter vekili Özcan Şepik yönetiminde gerçekleşen toplantıya Beşiktaş ve Galatasaray yöneticileri , Konya Büyükşehir Belediye yetkilileri ve TFF çalışanları katıldı.

 

Toplantıda Konya Büyükşehir Belediye Stad’yumunda oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatları Kale Arkaları Kuzey ve Güney – ikinci kategori 75 TL, Maraton Tribünü ve Kapalı Tribün Doğu ve Batı – Birinci kategori 150 TL olarak belirlendi.

 

Bilet satışları önümüzdeki günlerde TFF’nin bilet satış sitesi olan .tff.org üzerinde başlayacak. TC kimlik numarasıyla yapılacak satışlarda bir kişi en fazla iki bilet alma hakkına sahip olacak.
Konya’da gerçekleşicek Turkcell Süper Kupa karşılaşmasının dağılımı şu şekilde

 

Beşiktaş: Doğu ve Güney Tribünleri

 

Galatasaray: Batı ve Kuzey Tribünleri

 

Turkcell Süper Kupa’yı stadyumu seyretmek isteyen Gazilerimiz ve engelli vatandaşlarımız için bilet dağıtımı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleşecek.

Başa dön tuşu