Siyaset

Togar’dan Kutlukent’e çıkarma

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, hız kesmeden devam ettiği seçim kampanyasında Kutlukent esnafı ile bir araya geldi. Togar, vatandaşlarla karşılıklı istişareler de bulunarak Tekkeköy ile ilgili hedeflerini anlattı.

ZAMANI İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ

Togar, zamanın asla telafisi olmayacağını belirterek, “Tek bir Tekkeköy var. Geçtiğimiz beş yıl içerisinde, ilçemiz ve ilçe halkımız için zamanı en iyi şekilde kullanmak ne gecemiz oldu, ne de gündüzümüz. Belki yoğunduk ama asla yorulmadık. Biz dinç tutan, bizi güçlü kılan, bizi daha çok çalışmak için teşvik eden ise sizlerin desteğiydi. Birçok projeyi hayata geçirdik ama henüz hayalimizde ki Tekkeköy’ü tamamlamadık. Nasip olursa önümüzde ki beş yıl, bu güzel kenti çok daha iyi yerlere yine hep birlikte getireceğiz” diye konuştu.

TEKKKÖY BU ŞEHRİN GELECEĞİDİR

İlçenin son dönemde kimsenin hayalini bile kuramadığı yatırımlar ve projeler ile buluştuğunun altını önemle çizen Togar, “Şehrimizin en büyük markası Samsunsporumuzun yeni mabedi, Kongre ve Fuar Merkezi, şehrin en büyük kapalı spor salonu ve sanayi ve iş dünyasının merkezi ilçemizde. Belediye olarak hayata geçirdiğimiz projeler ise herkesin malumu. Şimdi ise ilçemizi sadece Samsun’un değil, Karadeniz Bölgesi’nin bir numarası yapma zamanıdır. Açık yüreklilikle söylüyorum. Tekkeköy bu şehrin geleceğidir. Biz bu geleceği hep birlikte inşa etmeye başladık” şeklinde konuştu.

HER ALANDA GÜÇLÜ TEKKEKÖY

Tekkeköy’ün sadece bir alanda değil her alanda müthiş bir potansiyeli olduğunu sözlerine ekleyen Togar, “İlçemiz sadece sanayisi, esnafı ile değil, her alanda ciddi kazanımları var. Tarihimizle, coğrafyamızla, sanatla, kültürle, sporla, üretimle, doğasıyla, deniziyle her yere nasip olmayacak değerleri vardır. Birlikte başladığımız Tekkeköy’ü geleceğe taşıma hamlemizi, birlikte hak ettiği yerlere getireceğimizden en ufak bir şüphem yoktur. Yarınlarımızı hiç kimsenin çalmasına, bu müthiş potansiyeli kimsenin şahsi egolarına teslim etme şansımız yoktur. Biz birlikte başladık, birlikte başardık, birlikte devam edeceğiz” dedi.

 

Başa dön tuşu