Ekonomi

Türkiye’nin ilk Blokchain – Metaverse Expo Fuarı İstanbul’da

Blokchain teknolojileri fuarı Türkiye’de ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde!

Blockchain Expo World 2022, dünya çapında bir teknoloji fuarı olarak bu yıl İstanbul Fuarı’nda yapılacak. 22-25 Aralık tarihlerinde düzenlenen fuara çok sayıda katılımcının gelmesi bekleniyor. Blockchain fuarı ilk kez Türkiye’de İstanbul’da gerçekleşecek. Metaverse, Kripto, NFT, Mining, WEB 3.0, DeFi, DAO ve GameFi sektöründeki tüm paydaşlar bu fuarda bir araya gelecek. Dünyanın farklı ülkelerinden katılımcıların bulunacağı Blokchain teknolojileri fuarı için geri sayım başladı!

Az önce bahsettiğimiz sektör ve alanlarda dünyaca ünlü uzman isimler fuara konuşmacı olarak gelecek. Metaverse, kripto, DeFi, NFT gibi alanları içine alan yeni teknolojiler dev bir sektöre dönüştü. Türkiye’de en hızlı gelişen sektörlerden biri haline geldi. Dünyayı avucunun içine alan kripto para borsası yeni ticaret alanları ve pek çok yeni marka yarattı. Türkiye de bu değişime hızla adapte oldu. Hatta, kripto varlıkları hacminde Türkiye’nin Avrupa birincisi, dünya dördüncüsü olduğu biliniyor. Bu sebeple bu yılki Blockchain Expo World teknoloji fuarı İstanbul’da düzenlenecek.

Fuar, bu alanda hizmet veren ulusal ve uluslararası tüm markaları organizasyonda buluşturacak. Fuarın ilk ayağı İstanbul’da, devamı dünyanın farklı yerlerinde düzenlenecek.

METAVERSE EVRENİNDE SEKTÖRÜN İLK FUARI

Blockchain Expo World, teknoloji fuarı sadece somut olarak değil, eşzamanlı olarak Metaverse evreninde de gerçekleşecek! Bu yönüyle dünyada bir ilke imza atacak. “Tek fuar, iki farklı evren” sloganı ile bu yılki Metaverse Expo Fuarı’ndan beklenti yüksek. Ziyaretçiler aynı anda fuara hem gerçek dünyadan, hem de Metaverse evreninden katılabilecek.

Başa dön tuşu