Şirket Haberleri

Ülker’in Yeni CMO’su Resmen Duyuruldu 

 

 

Gıda alanında lider şirketlerinden bir tanesi olan Ülker’de şirket içinde görev değişimi yapıldı. Şirkette İş Birimi Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Mustafa Kabakçı şirketin CMO’su olarak atandı. Mustafa Kabakçı’nın yeni görevinde Ülker marka ürünlerinin yanı sıra Godiva ve McVitie’s markalarının da pazarlama stratejilerinden sorumlu olacağı belirtildi. Mustafa Kabakçı’nın yeni atamasının asıl gerekçesi ise 3 yıldan beri bu görevde bulunan Aslı Özen Turhan’ın yeni görevlendirmesi oldu.

Ülker CMO'su Mustafa Kabakci
Ülker CMO’su Mustafa Kabakci

Ülker CMO’su Aslı Özen Turhan’a Uluslararası Görev

3 yıldan beri Ülker CMO olarak görev alan Aslı Özen Turhan, bundan sonraki süreç içerisinde İngiltere ve İrlanda bölgelerinde görevlendirilecek. Turhan, Pladis’in sorumlu CMO’su olacak. Değişiklikler sonrasında Ülker CEO’su Mete Buyurgan, konu ile ilgili değerlendirme yaptı.

Ülker Yeni CMO’su Değerlendirmesi: Güç Katacak

Ülker CEO’su Mete Buyurgan: “Bisküvi İş Biriminde Pazarlama Direktörü olarak çalıştığı süre boyunca birçok ürünümüzün lansmanını gerçekleştirmiş, pazardaki payımızın artmasına önemli katkılar sağlamış Mustafa Kabakçı, bundan böyle pazarlama ekiplerimize liderlik yapacak. Sahip olduğu deneyimin şirketimize büyük güç katacağına inanıyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum. “ dedi.

Başa dön tuşu