Siyaset

Usta İlkadım SKM’yi açtı

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, İlkadım Seçim Kordinasyon Merkezi (SKM) açılışını gerçekleştirdi. Büyük bir kalabalık ve coşku ile karşılanan Usta, “Bugün burayı dolduran gönlü büyük hemşehrilerim, hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Seçimi kazanmak için yola çıktıklarını belirten Usta, “Bizim arkamızda kimse yok. Bir sermaye kesimi, cemaat, cemiyet hiç kimse yok. Biz arkamıza milleti aldık. Bizim hareketimiz artık gönüllüler hareketine dönüştü. Bu şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Biz seçim kazanmak için yola çıktık. Birilerinin oyunu bölmek, birilerine avantaj birilerine dezavantaj sağlamak için çıkmadık. Zaten bunu da herkes görmektedir. İster sosyal medya anketlerinde, ister saha çalışmalarından elde edilen anketlerde. Seçimi kazanacağımızdan korkanların ortaya attığı fitnelere inanmayın. Bugün burayı dolduran gönlü büyük hemşehrilerim, hepinize çok teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız” diye konuştu.

KADINLARA KARANFİL DAĞITTI

Usta ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Çiftlik Caddesi ve Fatih Sultan Mehmet Caddesinde kadınlara karanfil dağıttı. Usta tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

 

Başa dön tuşu