Teknoloji

Uzun Zamandır Beklenen Crysis 4 Duyuruldu!

Geçmişten günümüze kadar gelen oyun serileri arasında oldukça ilgi gören ve en sevilen serilerden olan Crysis, genelde hep bilgisayarları zorlayan grafiklere sahip olmasıyla bilinirdi.  Bende dahil olmak üzere bir çok kişi serinin yeni oyunun çıkmasını uzun zamandan beridir beklemekteydi. Crytek, bugün yayınlamış olduğu video ile oyun dünyasında bomba etkisi yarattı ve bir çok kişiyi heyecanlandırdı.

Crytek “Yolculuğa katıl. Kahraman ol” Başlığı İle Crysis 4’den Fragman Paylaştı

Adını 2007 senesinde ilk kez duymuş olduğumuz Crysis serisi, o zamanlardaki teknolojiye rağmen grafikleri ve oynanışı ile adından çok söz ettirirdi. O zamanların en iyi grafiğe sahip olan oyunların başında geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Uzun zamandan beridir bir çok kişi serinin yeni oyunu olacak olan Crysis 4‘ü beklemekteydi. Crytek yolculuğa katıl. Kahraman ol başlığı ile yayınladığı Tweet’te yeni oyun hakkında bir duyuru videosu yayınladı.

Oyun dünyasının sevilen firması Crytek, sadece yukarıdaki paylaşımı yaptı. Bunun dışında firma tarafında herhangi bir açıklama gelmedi. Oyunun ne zaman çıkacağı ve detaylar hakkında şuan herhangi bir sızıntı ve bilgi yer almamakta. İlerleyen günlerde daha fazla detayın ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Peki, sizin Crysis 4‘den beklentileriniz neler?

Başa dön tuşu