Siyaset

Vekil Kırcalı’dan Başkan Nurhan Yapıcı Özel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nazik ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı Milletvekili Kırcalı’ya teşekkür eden Başkan Özel, “Sayın Vekilimizin ilçemize teşrifleri bizleri çok mutlu etti. Seçim süresi boyunca yaptığımız tüm çalışmalarımızda hep yanımızda yer alarak bizlerden desteklerini hiç esirgemediler. Kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. Allah’ın iznive sizlerin desteğiyle seçim öncesi verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getireceğiz” dedi.

Milletvekili Kırcalı ve Başkan Özel bir süre hasbihal ederek yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişlerinde bulundular. Ziyaret sonrası Kırcalı ve Özel, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican ve teşkilat mensuplarıyla birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası ilçe esnafına ve vatandaşlara destekleri için teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Esnaf ziyaretlerinin ardından Milletvekili Kırcalı, Başkan Özel ve beraberindekiler önce ilçemizin manevi değerlerinden olan Seyyid Ahmed-i Kebîr Er-Rufâî Hazretlerinin türbesine uğrayıp, dua ettiler daha sonra da Ladik Kemal Kaplan Huzurevi’ne ziyaret edip, yaşlıların hal ve hatırlarını sordular.

Milletvekili Kırcalı, Ladik programının ardından Ladik Mavi Göl Tesisleri’ni gezerek, Başkan Özel ile ilçenin turizm değerleri hakkında konuşup, fikir alışverişinde bulundular.

Başa dön tuşu