Teknoloji

Xbox Game Pass’e Temmuz Ayında 12 Oyun Eklenecek

Xbox Game Pass temmuz ayının ilk yarısında kullanıcılarına sunacağı oyunları açıkladı.

Oyun piyasasında son yıllarda rekabet eden şirket sayısı arttı. Bu nedenle firmalar bu rekabette öne geçebilmek, mevcut kullanıcılarını koruyabilmek ve memnun edebilmek için düzenli olarak çeşitli kampanyalar düzenliyor. Microsoft bünyesinde yer alan Xbox Game Pass de her ay kullanıcılarının hizmetine yeni oyunlar sunuyor. Xbox Game Pass tarafından yapılan açıklamaya göre temmuz ayında platforma eklenecek 12 oyun:

5 Temmuz: House Flipper, Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami 2, Last Call
7 Temmuz: Road 96, DJMax Respect V, Matchpoint: Tennis Championships
14 Temmuz: PowerWash Simulator, Escape Academy, PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls, My Friend Peppa Pig, Overwhelm,

Bu oyunlar temmuz ayının ilk yarısında kullanıcılar ile buluşacak. Temmuz ayının ikinci yarısında hangi oyunların ekleneceği de önümüzdeki günlerde açıklanacak.

5 Oyun da Platformdan Kaldırılacak

Temmuz ayının ilk yarısı için platforma eklenecek oyunları tanıtan Xbox, 15 Temmuz’da platformdan kaldırılacak oyunları da açıkladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre Lethal League Blaze, Children of Morta, Cris Tales, Atomicrops ve Carrion oyunları 15 Temmuz itibariyle Xbox Geme Pass kütüphanesinde yer almayacak.

Başa dön tuşu