Teknoloji

Xbox Game Pass’e Temmuz Ayının İkinci Yarısında Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Xbox Game Pass temmuz ayının ikinci yarısı itibariyle platforma eklenecek ve platformdan kaldırılacak oyunları açıkladı.

Oyun sektörü son yıllarda oldukça hızlı gelişiyor. Oyun pazarında oyun satın alma platformları da oldukça büyük öneme sahip. Bu platformlar mevcut kullanıcılarını memnun ederken yeni kullanıcılar da elde edebilmek amacıyla çeşitli kampanyaların yanı oyun kütüphanelerini de zenginleştirmeye gayret ediyorlar. Oyun satın alma platformları arasında önde gelen şirketlerden birisi olan Xbox Game Pass de her ay düzenli olarak bazı oyunları platforma eklerken bazı oyunları da kütüphanesinden kaldırıyor. Şirket tarafından yapılan açıklama ile temmuz ayının ikinci yarısında platforma eklenecek oyunlar belli oldu.

xbox oyunlari

Xbox Game Pass’e Temmuz Ayında Eklenecek Oyunlar

Xbox Game Pass her ayın ilk günlerinde o ayın ilk yarısında platforma eklenecek ve platformadan kaldırılacak oyunları açıklıyor. Şirket temmuz ayının başında da benzer şekilde oyun listesini paylaşmıştı. Xbox Game Pass tarafından yapılan yeni açıklama ile temmuz ayının geri kalanında platforma eklenecek ve platformdan kaldırılacak oyunlar belli oldu. Platforma önümüzdeki günlerde eklenecek oyunlar şu şekilde:

19 Temmuz: Watch Dogs 2, As Dusk Falls, Ashes of the Singularity: Escalation
21 Temmuz: MotoGP 22, Torment: Tides Of Numenera,
29 Temmuz: INSIDE

Platformdan kaldırılacak oyunlar ise şunlar:
Omno, Dodgeball Academia, Lumines Remastered, Katamari Damacy Reroll, Raji: An Ancient Epic

Başa dön tuşu