Teknoloji

Xiaomi Mi Band 7’in Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi bugün düzenlediği etkinlikte yeni telefonları 12S serisini tanıtırken yeni akıllı bilekliğinin de tanıtımını yaptı.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi son yıllarda sadece çıkardığı telefonlar ile değil akıllı ev araçları, robot süpürgeler, kulaklıklar gibi ürünler ile de oldukça dikkat çekiyor. Şirketin ürün yelpazesinde yer alan akıllı bileklikler de çok kısa bir zamanda milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Xiaomi akıllı bileklik serisine ekleyeceği yeni modeli tanıttı.

Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun Teknik Detayları

Xiaomi geçtğimiz günlerde Mi Band 7’yi tanıtmıştı. Bugün yapılan etkinlikte Mi Band 7 Pro’yu tanıtıyor. İlk bakışta dikkat çeken özelliği bilekliği ekranı. Bugüne kadar uzunlamasına bir ekran yer alıyordu ve daha çok bileklik tasarımları hakimdi. Yeni modelde ise ekran daha fazla genişlemiş ve akıllı saat tasarımına sahip bir ürün kaşımıza çıkıyor. Kandaki oksijen oranının tespiti ve uyku takibi önceki modellerde yer aldığı gibi bu modelde de yer alacak.

Ekran Büyüklüğü: 1.64 inç
Ekran Çözünürlüğü: 280×456

Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun Fiyatı

Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun çıkış fiyatı 399 Yuan olarak belirlendi. Bu durumda vergiler eklenmeden 1000 TL’ye yakın bir değer ortaya çıkıyor. Vergiler eklenmiş hali ile satış fiyatı önümüzdeki günlerde ürün piyasaya çıkınca belli olacak.

Başa dön tuşu