Magazin

Yasin Obuz Hikmet Kavgası Exxen’de Yayınlandı Mı? Yasin Diskalifiye Mi Olacak? 

Survivor’ın dün akşam yayınlanan bölümüne kavga damga vurdu. Erzak tartışmasının yaşanmasının ardından konsey sonrası birbirine giren Yasin Obuz Hikmet kavgası ile büyük merak uyandırdı. Televizyonda yayınlanan bölümlerde ekranın karartılması ile birlikte kavga sahnelerine yer verilmemesi dikkat çekti.

Survivor’da diskalifiye olup olmayacağı merak edilirken ekranlara getirilmeyen Yasin Obuz Hikmet kavgası Exxen’de yayınlandı mı konusu büyük bir ilgi gördü. Yasin Obuz Hikmet Kavgası Exxen izle Gibi araştırmalar yaparak duruma yönelik bilgi almaya ve bu kötü anları izlemeye çalışan kişiler olumsuz bir sonuç ile karşılaştı.

Yasin Obuz Hikmet Kavgası
Yasin Obuz Hikmet Kavgası Ekranlara Gelmedi

Yasin Obuz Hikmet Kavgası Exxen’de Yayınlanmadı

Yasin Obuz Hikmet kavgası Exxen’de yayınlanmadı. Bununla birlikte Survivor bu akşam yayınlanacak bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın acil durum konseyini topladığı ve dün akşam yaşanan kavga ile ilgili değerlendirmeler yaptığı görüldü. Bu değerlendirmelerden sonra ise akla ilk gelen Yasin diskalifiye mi olacak sorusuydu. Zira kavgayı çıkartan taraf olarak görülen Yasin Obuz, Hikmet’e doğru yönelerek saldırmaya başladıktan sonra ekranlar kararmıştı.  Kavgada Hikmet’in de Yasin’e karşılık verdiği düşünülüyor. İki tarafın birbirine karşı küfürlü saldırısı sonrası Acun Ilıcalı tarafından nasıl karar verileceği ise merak ediliyor.

Yasin Obuz Hikmet kavgasının ekranlara getirildiği anlarda yaşananlar ise şöyleydi;

 

Yasin Daha Önce De Barakayı Yakıyordu

Geçtiğimiz günlerde farklı bir olay ile gündeme gelen Yasin Obuz eline yanan odun alarak “Yakacağım burayı” demişti. Survivor görevlileri ise yangın tüpleri ile olay yerine gelerek müdahale etmiş ve Yasin Obuz yine başrolde yer alarak dikkat çekmişti. Arka arkaya yaşanan olaylar sonrasında ve son saldırı ile Yasin Obuz’un yarışmaya veda etmesi bekleniyor.

Yasin Obuz
Yasin Obuz

Survivor Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Acun Ilıcalı ada konseyinde durum ile ilgili açıklama yaptı. Acun Ilıcalı açıklamasında “’Ada konseylerinde çok gerilim görüyoruz. Ama bir kaç saat önce gördüklerimizi hiç görmedik. Seninki apaçık önce sözlü sonra da fiziki saldırı. Diskalifiye etmemek için bütün şartları zorlarım. İşte ne kadar zorlarımın da limiti tam senin geldiğin yer. Bu açıdan baktığımızda da aldığımız karar gereği…” dedi.

Survivor Yasin Kimdir?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır’da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı. MasterChef 2019’da yarışan Yasin Obuz daha sonra Survivor 2020’ye de katılmıştır. İlk spor lisansı 1998’de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra, çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı.

Survivor Hikmet Kimdir?

Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun olan Tuğsuz, İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılması ile sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler, kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Tuğsuz, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decathlon branşına yönlendirildi.

Başa dön tuşu