Otomobil

Yeni BMW M4 CSL’den Yeni Görüntüler Geldi

BMW‘nin M serisinin CEO’su Markus Flasch, geçtiğimiz sene içerisinde M4 CSL hakkında ufak bilgiler vermişti. O günden bu zamana kadar bir çok prototip model ile karşılaştık desek yeridir. Bavyeralı üretici geçtiğimiz günler içerisinde özel versiyonun bul yıl içerisinde yollarda olacağını belirtmişti. Lakin halen dünya devi BMW bu modelin yolda olduğunu kabullenmek istemiyor.

Fakat BMW her ne kadar kabullenmek istemese yeni gelen sızıntı görsellerde BMW’nin inkar edeceği bir durum kalmıyor. Yapılan son sızıntılarda bir benzin istasyonunda görülen prototipler, tüm sürprizi bozacak gibi duruyor. Test pilotu kapıyı açtığı zaman hemen fotoğraflayan kameracılar sayesinde arka koltuk kısmında kocaman bir CLS logosunun olduğunu görüyoruz.

2022 BMW M4 CSL Yeni Sızdırılan Fotoğraflar

Önden baktığımız zaman M4’e oldukça benzerlik gösteren modelde, ön ve arka kısımda sadece ufak tefek değişiklikler bulunmakta. Özellikle bu modelin kendine özel tasarlanan ızgarası dikkatleri çekerken, arka kısımda ise kamuflaj ile kapatılmaya çalışılmış bir spoiler’i ve stop takımlarını görüyoruz.

2022 BMW M4 CSL
BMW M4 CSL
2022 BMW M4 CSL
BMW M4 CSL

2022 BMW M4 CSL

Başa dön tuşu