Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş'a havalimanında gözaltı şoku!

Eşi Uğur Akkuş ile tatilden dönen Ebru Şallı'nın, İstanbul Havalimanı'ndan ayrılırken polis tarafından eşiyle beraber gözaltına alındığı öğrenildi.. Gözaltına alınan çiftin dolandırıcılık Bürosu'na getirildiğinde Uğur Akkuş'un bir süre önce Kuveytli iş adamlarını 30 milyon doları dolandırdığı iddiaları ortaya çıktı.

Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş'a havalimanında gözaltı şoku!

Kuveytli iş adamlarını 30 milyon dolar tutarında dolandırdığı iddiasıyla konuşulan Uğur Akkuş'la ilgili önemli bir gelişmenin yaşandığı paylaşıldı. Habertürk gazetesinden Mustafa Şekeroğlu'nun yayınladığı habere göre Uğur Akkuş ve eşi esi manken ve modellerden Ebru Şallı, bugün öğle saatlerinde İstanbul Havalimandan çıkarken gözaltına alındı.

Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş'a havalimanında gözaltı şoku

Uğur Akkuş ile Ebru Şallı, tatillerinin ardından bugün öğle saatlerinde İstanbul Havalimanı'na iniş yaptı. Akkuş ve Şallı, havalimanından ayrılırken polis tarafından gözaltına alındığı bilgisi verildi. Yaşananlara çok şaşıran ikili, Asayiş Genel Müdürlüğü Dolandırıcılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Ebru Şallı ile eşi Uğur Akkuş'a havalimanında gözaltı şoku

DOLANDIRICILIK OLAYINA ADI KARIŞMIŞTI

Uğur Akkuş'un Kuveytli işadamlarını 30 milyon dolar tutarında dolandırdığı öne sürülüyor. Akkuş'un daha önce Çeşme'de bulunan araziyi kamulaştırıp Kuveyt'te Yetimler Vakfı adına iş yapan Kuveyt merkezli şirkete sattığı iddiasıyla yargılandığı ortaya çıktı.