Engin Polat'ın zengin olmadan önceki mesleği ortaya çıktı! Meğer yıllar önce...

Polat çifti gündemden düşmüyor! Engin Polat'ın eski mesleği ortaya çıktı! Tüm detaylar haberimizde.

Engin Polat'ın zengin olmadan önceki mesleği ortaya çıktı! Meğer yıllar önce...

Sosyal medya Polat çiftinin hayatıyla ilgili paylaşımlarla çalkalanıyor. Engin Polat meğer eskiden bu işi yapıyormuş! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ENGİN POLAT'IN ESKİ MESLEĞİ ORTAYA ÇIKTI

Engin Polat ve Dilan Polat ve 14 kişi yaklaşık 10 gün önce kara para aklama, vergi kaçırma, suç işleme amacıyla örgüt kurma, resmi belgede sahtecilik suçlarından tutuklanmıştı. Aylardır gündemden düşmeyen çift ile ilgili sosyal medya kullanıcılarının araştırmaları devam ediyor. 

dilan polat engin polat çiftiyle ilgili araştırmalar sürüyor

Engin Polat karısına yaptığı büyük ve pahalı sürprizlerle sık sık gündeme gelirken Engin Polat'ın eskiden ne iş yaptığı da merakla araştırılmaya başlandı. İddialara göre Engin Polat eskiden taksi şoförlüğü yapıyormuş. Daha sonra eşi ve kendi üstüne şirketler açan Engin Polat'ın birden zenginleşmesi uzun zamandır konuşuluyordu ancak bir anda açılan soruşturma sonrasında tutuklanmalarına karar verilmesi de büyük yankı uyandırdı. Polat çifti bu iddialarla ilgili sosyal medya hesaplarında her zaman çok çalıştıklarını, bu servetlerinin her kuruşunun helal olduğunu dile getiren paylaşımlar yapıyordu.